Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

VIDEO: Harry Potter a Relikvie smrti – část 2. Další viteál přijde pod kudlu Hermioně!

Nová videa nám opět o kousek přiblíží poslední dění v Harrym Potterovi. Jak se maskují skřeti v Gringottově bance, jak vypadá Hermiona v těle čarodějky Bellatrix Lestrange a jak se dají zničit viteály, se dozvíte právě v nových ukázkách.

Hermiona na plakátu k druhým Relikviím smrti, Zdroj: distributor filmu

Druhá část posledního dílu s názvem Harry Potter a Relikvie smrti nás zavede zpět k životu samotného Harryho Pottera (Daniel Radcliffe) a jeho přátel Rona (Rupert Grint) a Hermiony (Emma Watson). Trojice kouzelníků putuje světem, aby dokončila, co začala: plánují zničit rozpolcené duše Lorda Voldemorta (Ralph Fiennes), čaroděje, který jde Harrymu po krku už od jeho narození. Na konci čeká tuto dvojici závěrečná bitva, která rozhodne o osudu jejich životů a celého kouzelnického světa.

FOTO: Speciál Harry Potter

V prvním videu se můžete podívat, jak probíhají přípravy na natáčení se skřety v Gringottově bance, kde se Hermiona pomocí mnoholičného lektvaru promění v Bellatrix Lestrange (Helena Bonham Carter), aby se dostala do ukrytého sejfu.

V dalším videu se vrátíme o díl zpět, kde mladému Voldemortovi profesor Křiklan popisoval podstatu viteálů – nejrůznějších předmětů, do kterých kouzelník může ukrýt svoji duši. Lord Voldemort se svou duší nešetřil a viteálů vyrobil hned sedm. Tím se Harryho úkol značně ztěžuje.

Harry Potter a Relikvie smrti – část 2 (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II)

Dobrodružný/Drama/Rodinný/Fantasy
Velká Británie/USA, 2011

Režie: David Yates
Hrají: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Helena Bonham Carter, Bonnie Wright, Maggie Smith, Evanna Lynch, Robbie Coltrane, Alan Rickman, Geraldine Somerville, Natalia Tena, Kelly Macdonald, Tom Felton, Toby Regbo, Emma Thompson, Ralph Fiennes, Michael Gambon, Gary Oldman

Premiéra v ČR: 14. července 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Harry Potter a Relikvie smrti – část 2. Další viteál přijde pod kudlu Hermioně!

Hide picture