Menu
FANZINE.cz
Gadgets

VIDEO: Hyundai představil automobil plně vybavený na zombie apokalypsu

Marek Jedinák

Marek Jedinák

1. 8. 2012

Známá asijská automobilka Hyundai představila na Comic-Conu v San Diegu speciální edici vozu Elantra vybavenou na zombie apokalypsu. Ve spojení s licencí původně komiksové The Walking Dead tak vznikl unikát, jenž v případě invaze nemrtvých ocení jistě úplně každý. Podívejte se na video!

Nová Elantra je záměrně vybavena tak, aby dokázala maximálním způsobem ochránit všechny cestující. Speciální skla jsou chráněna ocelovými tyčemi, takže do nich nepronikne pařát ani jednoho zombíka.

Čtěte také: Vybrali jsme nejlepší zombie hry. Naučí vás přežít invazi nemrtvých

Perfektně vypadá také matné provedení černé karoserie vozidla, které je díky tomu více než stylové.

Hlavní dominantou je samozřejmě radlice umístěná v přední části automobilu. Ta do jisté míry dokáže odklidit menší překážky, hlavně však z cesty bez problémů smete případné nabíhající zombie.

Kola jsou vybavena speciálními bodáky po vzoru historických srpových vozů, jenž si poradí i s těmi nejdotěřnějšími nemrtvými.

Proti téhle káře nemají zombie nejmenší šanci. zdroj: blog Arthura Kinga

“Naše upravená Elantra Coupé je zcela ultimátním automobilem pro všechny fanoušky série The Walking Dead, ale také pro všechny ostatní, kdo chtějí přežít případnou zombie apokalypsu,“ prohlásil marketingový ředitel společnosti Hyundai Motor America.

Ve vybavení nechybí ani speciálně upravená střecha, z níž je možno střílet, rádio a kufr vybavený celou řadou palných i chladných zbraní.

Na stránkách HyundaiUndead.com se můžete podívat, jak se prototyp vozidla vyráběl.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Hyundai představil automobil plně vybavený na zombie apokalypsu

Hide picture