Menu
FANZINE.cz
Technologie

VIDEO: iPhone 5 čelí parodiím i drsným reklamám konkurence

Zdeněk Král

Zdeněk Král

23. 9. 2012

Mánie kolem iPhonu 5 vyvrcholila nedávným zahájením prodejů. Žilo to ale i na internetu, kde se v souvislosti s iPhonem objevilo mnoho videí.

Navzdory všem kritikám a parodiím se v obchodech po telefonu jen zaprášilo. Zdroj: Apple.com

Šestá generace iPhonu, tedy iPhone 5 (ano, je to tak), zase zmizela z obchodů během chvilky, lidé na telefon čekali hodiny ve frontě. Na novinku ale nereagovali jen zákazníci, nýbrž i konkurence a také internetoví komikci.

Vybrali jsme pro vás několik videí, která oběhla sociální sítě a zasloužila si i naši pozornost. Bohužel tentokrát diskriminujeme neanglicky hovořící čtenáře, videa nejsou opatřena českými titulky.

1. A Taller Change Than Expected

Skupina Cinesaurus si utahuje z asi nejviditelnější novinky nového iPhonu, jeho delšího displeje.

2. Banned iPhone 5 Promo

ooJLEoo, známí také sérií videí Gentleman’s Rant, si neberou servítky a připravili video podobné oficiálním promo trailerům Applu.

Nepřehlédněte: Apple představil iPhone 5. Je tenčí, lehčí a celý z hliníku

Ve videu se navíc objevují ostřejší (anglické) výrazy, takže pokud na ně nemáte věk, nebo vás podobné výstřelky pohoršují, nebudou pro vás některé parodie to pravé.

 

3. First Look: iPhone 5

Slavný americký moderátor Jimmy Kimmel pro změnu vyrazil do ulic ještě před odhalením novinky a nechal porovnat kolemjdoucí jejich iPhone s 4S s tím svým, který ovšem vydával za žhavou novinku. Že se lidé nechali oklamat, to není překvapivé, nicméně některé reakce stojí za shlédnutí

4. Jack Douglas – iPhone 5 (Parody)

Telefon se dočkal i lehce útočné, ale velmi chytlavé písničky. Jack Douglas si udělal legraci snad ze všeho, včetně cen příslušenství a telefonu samotného, skandálu, kdy F.B.I. měla k dispozici údaje o majitelích iPhonu a hlavně malé revolučnosti nového mofelu.

5. Samsung Teases iPhone 5 With Their New Ad

Samsung je hlavní konkurent Applu, navíc s ním nedávno prohrál patentový soudní spor a musí zaplatit miliardovou pokutu (ano, miliardu dolarů).

Nepřehlédněte: Nokia v reklamě na Lumii klamala veřejnost. Obvinili ji z podvodu

Reklama, kterou korejský výrobce vypustil krátce po odhalení telefonu, je celkem drsná a utahuje si opět z toho, že telefon není moc revoluční a nestojí za to na něj čekat ve frontě, když si můžete pořídit konkurenční Samsung Galaxy S III.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: iPhone 5 čelí parodiím i drsným reklamám konkurence

Hide picture