×
FANZINE.cz

VIDEO: iPhone stůl. Podívejte se na největší tablet na světě

Trpíte megalomanstvím a iPad je pro vás už prostě příliš malý? Převažuje u vás při volbě nábytku funkčnost než cokoli jiného? Pořiďte si iPhone stůl a zažijte svůj oblíbený smartphone větší než kdy dřív.

Přijde vám váš stůl už příliš fádní? Zdroj:reprofoto iphonetable.blogspot.com

Stůl je několikanásobnou kopií iPhonu a dokáže vše, co jeho menší bratr. Stůl propojíte se smartphonem pomocí standardního konektoru, a pak vám už nic nebrání využívat funkce telefonu na multi-dotykovém displeji s úhlopříčkou 58 palců. Stůl ovšem postrádá klasické Home tlačítko, a tak je ještě ve způsobu ovládání pár nejasností.

Podívejte se také na vize budoucnosti v podání Steva Jobse. Byly pravdivé?

Zařízení bude funkční pouze s přístroji obsahujícími iOS4 (iPhone 4 a iPhone 3Gs), neboť ostatní generace přístrojů nedisponují dostatečně výkonným procesorem.

Nutností k propojení ovšem bude provedení takzvaného jailbreaku, prolomení operačního systému, neboť bez něj by nebylo možné provést požadované úpravy.

Zatím ještě není jasné, kolik přesně bude iPhone stůl stát, pokud ale uvažujete o koupi, předem se připravte, že tato vychytávka dá vaší peněžence pořádně zabrat.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..