Menu
FANZINE.cz
Technologie

VIDEO: iPhone stůl. Podívejte se na největší tablet na světě

Jan Holan

Jan Holan

12. 9. 2011

Trpíte megalomanstvím a iPad je pro vás už prostě příliš malý? Převažuje u vás při volbě nábytku funkčnost než cokoli jiného? Pořiďte si iPhone stůl a zažijte svůj oblíbený smartphone větší než kdy dřív.

Přijde vám váš stůl už příliš fádní? Zdroj:reprofoto iphonetable.blogspot.com

Stůl je několikanásobnou kopií iPhonu a dokáže vše, co jeho menší bratr. Stůl propojíte se smartphonem pomocí standardního konektoru, a pak vám už nic nebrání využívat funkce telefonu na multi-dotykovém displeji s úhlopříčkou 58 palců. Stůl ovšem postrádá klasické Home tlačítko, a tak je ještě ve způsobu ovládání pár nejasností.

Podívejte se také na vize budoucnosti v podání Steva Jobse. Byly pravdivé?

Zařízení bude funkční pouze s přístroji obsahujícími iOS4 (iPhone 4 a iPhone 3Gs), neboť ostatní generace přístrojů nedisponují dostatečně výkonným procesorem.

Nutností k propojení ovšem bude provedení takzvaného jailbreaku, prolomení operačního systému, neboť bez něj by nebylo možné provést požadované úpravy.

Zatím ještě není jasné, kolik přesně bude iPhone stůl stát, pokud ale uvažujete o koupi, předem se připravte, že tato vychytávka dá vaší peněžence pořádně zabrat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: iPhone stůl. Podívejte se na největší tablet na světě

Hide picture