Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

VIDEO: Jackson zveřejnil další ukázku z natáčení Hobita. Premiéra je tu

Dan Lechmann

Dan Lechmann

27. 11. 2012

Hobit: Neočekávaná cesta (prioritní foto)Peter Jackson je opravdový stratég. Na trhacím kalendáři zůstává už jen několik stránek a pan režisér si dovolil uvolnit další ze série videí o natáčení připravovaného Hobita.

video
play-sharp-fill

Datum 13. prosince se nezastavitelně blíží a s ním i premiéra jednoho z nejočekávanějších filmů letošního roku – Hobit: Neočekávaná cesta. Ti, kteří již nemohou vydržet a chtějí si své trýznění zkrátit, mohou zhlédnout v pořadí 9. videoblog, který režisér Peter Jackson uveřejnil na svém Facebooku. V něm se nám tentokrát představují vytížení pracovníci postprodukční scény, ale i nové záběry z filmu.

Podívejte se, jak bude ve filmu Hobit vypadat Frodo

Natáčení prvního ze tří dílů už dávno skončilo a všichni střihači mají teď plné ruce práce. V takřka čtvrthodinovém videu své umění ukazují designéři a animátoři, od kterých se například dovídáme, jaká dřina je s trpasličími vousy. Poskakující zvukaři pro změnu předvádí postupy při výrobě doplňujících zvuků, jako je řinčení mečů, funění hrdinů atd. V neposlední řadě je zde i nahlédnutí pod pokličku nahrávání soundtracku. Prostě paráda. Už se nemůžeme dočkat, pane Jacksone.

Hobit: Neočekávaná cesta (Hobbit: An Unexpected Journey, The)

Dobrodružný / Fantasy
USA / Nový Zéland, 2012, 164 min

Režie: Peter Jackson
Hrají: Martin Freeman, Stephen Hunter, Peter Hambleton, Eric Vespe, Ian McKellen, James Nesbitt, Jeffrey Thomas, John Callen, Graham McTavish, Mark Hadlow, Richard Armitage, Orlando Bloom, Cate Blanchett, Elijah Wood, Andy Serkis, Hugo Weaving, Christopher Lee, Lee Pace, Dean O’Gorman, Aidan Turner, Ian Holm, Evangeline Lilly

Premiéra v ČR: 13. prosince 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Jackson zveřejnil další ukázku z natáčení Hobita. Premiéra je tu

Hide picture