Menu
FANZINE.cz
Technologie

VIDEO: Mass Effect 3 lehce zaspoileroval. Ve velkolepém traileru

Marek Jedinák

Marek Jedinák

5. 3. 2012

Mass Effect 3 vypadá v novém launch traileru spíše jako velkolepý filmový blockbuster. Možná až příliš velkolepý. TOPZINE.cz přináší svým čtenářům nejnovější video.

Launch trailer hry Mass Effect 3 zveřejněný přibližně týden před evropským launchem nabízí atraktivní podívanou. Nabízí velkou informační hodnotu jak z hlediska drobných spoilerů, tak charakterů, kterým se titul snaží prezentovat navenek.

Čtěte také: Nejočekávanější hry roku 2012 mohou přinést i velká zklamání

Nejnovější Mass Effect se snaží zapůsobit na hráčské emoce využitím klasického motivu dítěte v ohrožení. Problém však je, že se s ním hráč nemá šanci za tak krátkou dobu sžít. Ve finále tak vyznívá jen jako naprosto nefunkční a ryze účelový prvek.

Celá kampaň vedená za záchranu Země vyvolává obavy z toho, že se titul posune na zcela jinou kolej. Fanoušci si zvykli na poměrně temnou hru plnou pátrání po mystických Reaperech, jsou však připraveni na pompézní boj s jejich armádou?

Z videa je patrné, že se vrátí rasa Rachni, dle indoktrinovaných brouků dost možná i na straně Reaperů. Ve videu se objevují také dosud neoznámené postavy z druhého dílu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Mass Effect 3 lehce zaspoileroval. Ve velkolepém traileru

Hide picture