Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO: Milla Jovovich dala na internet ochutnávku k Resident Evilu

Veronika Jílková

Veronika Jílková

18. 10. 2011

Hlavní role Alice přinesla herečce Mille Jovovich slávu po celém světě. Její postava bojující proti zlu a nemrtvým je filmovému světu známá od roku 2002. Příští rok uvidíme již pátý díl v pořadí.

Mila Jovovich si v novém Resident Evilu hezky zastřílí. Zdroj: distributor filmu

Resident Evil: Retribution se aktuálně natáčí v Kanadě a klíčová herečka Milla Jovovich se snaží dostat do formy pomocí tréninků se zbraněmi. Její role Alice musí být přesvědčivá, nic amatérského. K tomu jí sekunduje i herečka Michelle Rodriguez, která se objevila jen v prvním dílu z roku 2002.

Jovovich tak dala na internet video z natáčení. Krom precizní práce s pistolí ji můžete vidět i v dalších záběrech mezi výbuchy, rvačkami, zabíjením a dalším nebezpečím, které jí je touto rolí šito přesně na míru.

O čem bude pátý Resident Evil? Čtěte více

Podle torontské policie se nedávno během natáčení i pár lidí zranilo – většinou šlo jen o pohmožděniny na rukou, nohách či zádech. „Nic vážného,“ potvrdili později.

Paul W.S. Anderson se vrací do režisérského křesla a slibuje přínos mnohem větší akce, než jí bylo doposud. Snímek se bude také dál natáčet v Tokiu a Moskvě s Ali Larter, Johannem Urbem a Borisem Kodjoem. Premiéra akčního sci-fi thrilleru má premiéru naplánovanou na 13. září 2012.

Resident Evil: Retribution

Akční / Horor / Sci-Fi / Thriller
USA / Německo, 2012

Režie: Paul W.S. Anderson
Hrají: Milla Jovovich, Michelle Rodriguez, Sienna Guillory, Shawn Roberts, Boris Kodjoe, Kevin Durand, Oded Fehr, Johann Urb, Bingbing Li, Wentworth Miller

Premiéra v ČR: 13. září 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Milla Jovovich dala na internet ochutnávku k Resident Evilu

Hide picture