Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO: Na eBayi si můžete koupit americký sen. Stačí sedmdesát milionů

Jan Holan

Jan Holan

16. 8. 2012

Na aukčních sítích se dá za slušné ceny sehnat leccos, dokonce i věci, které jinde nekoupíte. Na eBayi máte možnost si zakoupit největší ořech světa a nebo třeba tajemství neviditelnosti. Shane Butcher ale prodává celý svůj život, svůj americký sen, když nabízí k prodeji svůj řetězec obchodů s videohrami.

 

Pokud projevíte o koupi zájem, Shane vás vezme na osobní prohlídku Zdroj: reprofoto eBay.com

„Prodávám všechny tři R.U. GAME? obchody společně se vším, co v nich je! Tisíce a tisíce videoher! Tuny nových věcí! Arkádové automaty! Všechny výlohy a police! Tři RTI Eco Master přístroje pro opravu disků, sběratelské věci, sošky spojené s videohrami a více! Obchody se nacházejí na slunné Floridě, ve městech Gainesville, Tampa a Brandon!“

Takhle nějak by se dal přeložit první odstavec z výčtu věcí, které se dvacet devět let starý Shane Butcher snaží prodat. Dříve se svojí manželkou prodával na bleších trzích a zjistil, že je obrovská poptávka po retro věcech. Na to taky vsadil v roce 2009 ve svém prvním obchodě v Gainesvillee, a nyní již zaměstnává deset lidí celkem ve třech pobočkách.

Nepřehlédněte: VIDEO: Hyundai představil automobil plně vybavený na zombie apokalypsu

Nabízí se otázka, proč to vlastně dělá, proč se zbavuje všeho, co dokázal. Říká, že by chtěl zažít ještě nějakou tu výzvu. Pokud se mu podaří najít kupce, vyrazí nejdříve s rodinou na nějaký pořádný výlet a poté začne budovat svůj další americký sen. Pokud se kupec nenajde, bude nadále dělat svou práci, která ho baví.

Pokud byste náhodou uvažovali o koupi, připravte si přibližně 71 a půl milionu korun českých. Možná vám to za tři obchody s videohrami a hry přijde trochu hodně, jenže to není zdaleka všechno, co Shane Butcher prodává. Samozřejmostí jsou kupříkladu webové stránky, ale krom toho dostane kupující i domácí kancelář ve společenství na nábřeží, které obsahuje tři bazény, dvě vířivky, dvě tělocvičny, restauraci a privátní pláž s bílým pískem.

Nepřehlédněte: Vybrali jsme 11 nejlepších závodních her posledních let. Nažhavte motory

Výčet ještě ani zdaleka nekončí. V ceně jsou tři auta, Honda Accord, Honda Element a Lotus Elise a tři kajaky. A ještě jeden nábřežní byt. Všechny byty plně vybavené a také plné videoherních klenotů. Shane také nabízí, že zůstane šest měsíců jako mentor kupujícího, aby ho pořádně uvedl do byznysu.

Přestože jen málo lidí si bude moci dovolit něco takového zaplatit, tak pokud se vám čirou náhodou válí doma pár přebytečných milionů, tahle investice do budoucnosti určitě stojí za zvážení.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Na eBayi si můžete koupit americký sen. Stačí sedmdesát milionů

Hide picture