×
FANZINE.cz

VIDEO: Nacisti vyhráli válku a ovládli svět. V nové řadě seriálu Misfits

FOTO: Misfits třetí sérieNedávno odstartovala již třetí série úspěšného sci-fi seriálu Mistfits s prvky dramatu i komedie. V jedné z epizod ale humorná složka zřejmě povážlivě klesne. Vrátí se v ní totiž nacisté s hákovými kříži.

video

Misfits je britský seriál o pětici mladých delikventů, kteří při jedné záhadné bouři získají nadpřirozené schopnosti, jež jim kompletně změní život – většinou bohužel k horšímu. Po čase zjistí, že nebyli jediní, koho bouře ovlivnila, a právě tím začíná zběsilé a bláznivé dobrodružství plné napětí a černého humoru.

Více informací o seriálu Misfits najdete zde

Nejzásadnější a zároveň nejsmutnější změnou ve třetí sérii seriálu je odchod jedné z hlavních a nejvýraznějších postav, Nathana (Robert Sheehan), jenž je obdařen nesmrtelností. Jak si scenáristé poradí s jeho rozhodnutím v seriálu skončit, uvidíme v tzv. nultém díle s názvem Vegas, Baby!

Novým členem party delikventů, jež se opět dostane k výkonu veřejně prospěšných prací, se stává Rudy, který zastává roli nevyrovnaného a velice sprostého šaška posedlého sexem, stejně jako jím byl v předchozích sériích právě Nathan.

Kromě těchto změn zjistíme, že všechny hlavní postavy, to znamená Alisha, Kelly, Curtis a Simon, disponují jinými schopnostmi než v předchozích sériích, kde se jich dobrovolně vzdali, aby si pro ně pak opět došli.

Sledujte i nový seriál plný nadpřirozených jevů Lost Girl

Na skladě byly rozhodně zajímavé zvláštní schopnosti, jako například schopnost měnit pohlaví. Takže se máme určitě na co těšit.

Třetí série tak přináší divákům, stejně jako dvě předešlé, spousty dobré zábavy, černého humoru, napětí a zajímavých vizuálních triků. Jako vždy kvalitní soundtrack se navíc postará o ještě lepší zážitek ze sledování seriálu.

Stejně tak můžete očekávat hodně sexu, krve, mrtvol a sprostých slov. Třešničkou na dortu je právě fakt, že se můžeme těšit i na samotného Adolfa Hitlera.

Název seriálu: Misfits (Misfits)
Tvůrci seriálu: Tom Green, Tom Harper, China Moo-Young, Howard Overman, Adam Browne, Kate Crowe, Murray Ferguson, Petra Fried, Vince Pope
Kanál originálního vysílání: Channel 4
Kanál vysílání u nás: –
Hrají: Robert Sheehan, Antonia Thomas, Lauren Socha, Iwan Thein, Nathan Stewart-Jarrett, Alex Reid, Michael ObioraDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..