Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO: NHL 13 přinese konečně po letech zbrusu nové vizuální prvky

Jakub Bilko

Jakub Bilko

11. 8. 2012

V případě NHL 13 se stále dokola mluví o vylepšeních a novinkách, které se projeví  v herních mechanismech, potažmo hratelnosti. EA ovšem nyní vydalo trailer s názvem Presentation Overhaul, v rámci něhož fanoušky seznámí s vylepšeními, jež postihly vizuální stránku hry.

Poslední ročníky hokeje od EA působily v zásadě stále tím stejným vizuálním dojmem. Ten aktuální ovšem přinese několik příjemných vylepšení. Jak se můžete v traileru přesvědčit, důraz byl kladen na co největší autentičnost srovnatelnou s televizními přenosy.

Čtěte také: Známe datum vydání hry F1 2012. Fanoušci formulí se dočkají už v září

Můžeme se tak těšit na kompletně nově animované světelné ringy, lemující ochozy jednotlivých stadionů, zbrusu nový styl opakovaných záznamů, jehož analýzy se budou zaměřovat také na vybrané hráče a jejich počínání v zápase, a dočkáme se předělané broadcast kamery, jež nyní opravdu věrně kopíruje tu televizní. Připojte k tomu zcela nové HDR nasvětlování, a celkový zážitek snad bude skutečně výjimečný.

Vývojáři slibují největší změny od ročníku 2007, kdy byl představen Skill Stick. NHL 13 vyjde 11. září, tradičně pro Xbox 360 a PlayStation 3.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: NHL 13 přinese konečně po letech zbrusu nové vizuální prvky

Hide picture