Menu
FANZINE.cz
Technologie

VIDEO: Of Orcs and Men ukáže tradiční fantasy konflikt z jiné perspektivy

Jakub Bilko

Jakub Bilko

8. 7. 2012

Orkové a lidé se nikdy neměli v lásce. Co takhle vyzkoušet si vzájemnou nevraživost rasového charakteru v kůži zeleného hromotluka? Of Orcs and Men vám ukáže konflikt z pohledu druhé strany.

Of Orcs and Men- Arkail a Styx

Bud Spencer a Terence Hill ve fantasy světě Zdroj: vydavatel hry

Cyanide, kteří hru tvoří ve spolupráci se studiem Spider, by si možná po nepříliš povedené hře na motivy populární Hry o trůny potřebovali spravit chuť. Nový trailer na RPG se dvěma zelenáči v hlavní roli vám zprostředkuje bližší pohled do centra dění, a vězte, že svalnatý Ork a drobný Goblin nejsou v tomto případě hlavní záporáci.

Podívejte se také na VIDEO: Assassins Creed 3 odhalil hraný trailer. Rozdmýchává boj za nezávislost

Příběh hry Of Orcs and Men (tedy O orcích a lidech, parafráze jména novely od Johna Steinbecka) se točí okolo lidské říše, jež se snaží rozšířit svou nadvládu a prosazovat své zájmy. Goblini jsou neustále pronásledováni a vražděni, zatímco Orkové, pokud nezemřou v bitvě, lidem slouží jako pracovní síla v zajetí.

Hráč se ujme role elitního orkského vojáka Arkaila, jehož posláním je zabít toho, kdo nese největší zodpovědnost za všechna ta krveprolití, toho, kdo léta povzbuzoval lidské masy k nenávisti a boji proti zelenokožcům, tedy samotného císaře.

Čtěte také: Fanoušek Star Wars postavil počítačový case. Vypadá jako kráčející tank AT-AT

Na své misi nebude Arkail osamocen. Brzy se k němu přidá Goblin Styx. Mezi oběma postavami bude hráč moci přepínat a obě budou mít svůj vlastní strom schopností. Arkail se díky svým proporcím bude zaměřovat spíše na ničivou sílu, zatímco drobný Styx bude těžit z temnější síly a stealthu.

Hlavní kampaň doprovázená vedlejšími questy by podle vývojářů měla vydržet až 30 hodin. Of Orcs and Men vyjde v září letošního roku, a to na všechny tři hlavní platformy.

Podívejte se na trailer

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Of Orcs and Men ukáže tradiční fantasy konflikt z jiné perspektivy

Hide picture