Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO: Onlinovka TERA dostane první velký update zaměřený na PvP

Jakub Bilko

Jakub Bilko

16. 8. 2012

O všech možných MMORPG hrách se poslední dobou mluví v souvislosti s novinkami, vylepšeními nebo změnami, které ten či onen titul postihnou. Ať už formou expanze, nebo přechodem na alternativní model financování, potažmo free-to-play. Hra TERA o své existenci dává vědět formou PvP traileru.

Před více než dvěma měsíci vyšla další z mnoha MMORPG her TERA. Ta zatím odvážným gestem prosazuje model měsíčních poplatků, na kterém dojel i Star Wars: The Old Republic. Kdyby na TERU náhodou někdo zapomněl, nový trailer pohádkově stylizovanou onlinovku připomíná, a to jedním z hlavních lákadel zajišťujících interakci mezi hráči – PvP.

Ačkoli nejsou v TEŘE frakce, jež by mezi sebou mohly vést svár, přesto všichni hrdinové v rámci soubojů na bojištích neznají bratra. Update, který Bluehole studio přinese 22. srpna, bude obsahovat bojiště, na nichž budou proti sobě stát dva týmy o patnácti hráčích a jejich hlavním cílem bude dobývání a bránění bází.

Podívejte se také na VIDEO: Vědci chtějí kolonizovat Mars už v roce 2023. Přípravy začnou do 3 let

Kromě bojujících týmů se čas od času do soubojů přimíchají také monstra pohybující se po mapě. Na bojiště se budete moci připojit odkudkoli ve hře a navíc by se díky cross-server zápolení mělo předejít dlouhému čekání. Vyzkoušíte si tak akční charakter soubojového systému v kombinaci s taktikou ovlivňující počínání celého týmu na bojišti.

Veškerý PvP postup je zaznamenáván v tabulkách, a tak si hráči mohou udělat obrázek o tom, která guilda má ty největší ranaře. Úspěchy budou doprovázeny zajímavými odměnami, které nikde jinde ve hře neseženete.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

VIDEO: Onlinovka TERA dostane první velký update zaměřený na PvP

Hide picture