Menu
FANZINE.cz
Technologie

VIDEO: Overstrike vsadí na vražedné roštěnky, praskající kosti a úsměv od ucha k uchu!

Tadeáš Kubů

Tadeáš Kubů

14. 6. 2011

OBR: OverstrikeZdá se, že pokaždé, když vyjde pokračování legendární hry, v tomto případě je řeč o Duke Nukem Forever, vyrojí se spousta her, která se buď snaží hru napodobit, nebo se přiživit na jejich písečku. Herní gigant EA má ale s Overstrikem větší ambice, než být pouhým parazitem!

OBR: Dalton Brooks

Dalton Brooks, hlavní postava Overstriku, úrovně prověření 7, úroveň bolesti hlavy 9, zdroj: ea.com

Prozatím nám bylo Electronic Arts představeno pouze úvodní video, ale pokud přidáme slova vývojářů, hra již dostává reálné obrysy. Akční řež by měla být samozřejmě primárním lákadlem Overstriku. Dalším z lákadel je i informace, že se pod tuto hru podepíší vývojáři ze studia Insomniac, kteří se chystají na svou první multiplatformovou hru.

Faktor, kterým se ale bude snažit Overstrike odlišit od konkurence, bude zaprvé odlehčený humor, který, pokud udrží úroveň ze zveřejněného teaseru, bude velice příjemným zpestřením. Druhým tahounem by pak měl být jeden z největších herních trendů poslední doby, a to COOP režim. Jaká bude jeho úroveň si ale budeme ještě muset počkat.

Příběh se bude odehrávat v blízké budoucnosti, kdy všechny klasické způsoby vypořádávání se se zločinem zklamaly. Jako poslední možnost byl zformován tým, v jehož řadách je bývalý žoldák, nadějný vědec, Interpolem nejhledanější zlodějka a mnohokrát vyznamenaná policistika. Říkají si Overstrike 9.

Ač se zdá, že akční střílečka se špetkou humoru je ohrané téma, ve společnosti Modern Warfare 3, Battlefieldu 3 a ostatních vysoce reálných akcí bude, doufejme, Overstrike příjemným zpestřením našich herních sbírek. Hra by měla vyjít v průběhu roku 2012 na PS3 a XBOX 360.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Overstrike vsadí na vražedné roštěnky, praskající kosti a úsměv od ucha k uchu!

Hide picture