Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO: Podívejte se, jak jde čas s Temným rytířem. A vyhrajte lístky

Redakce

Redakce

23. 7. 2012

OBR: The Dark Knight Nolan!Soutěž!Jsou filmové série, které strhnou davy lidí a poblázní je natolik, že jsou ochotni je zhlédnout opakovaně a pořád dokola. Následující video by mohlo sloužit třeba jako trailer k maratonu. Navíc na FANZINE.cz můžete vyhrát lístky do kina IMAX.

video
play-sharp-fill

Filmové maratony pořádají i filmoví nadšenci v kruhu přátel podobně smýšlejících. K takovým oblíbeným sériím pro tento účel patří bezpochyby Lucasovo dítě Star Wars. Nicméně i v kině jsme už měli možnost něco podobného zažít. Zarytí fanoušci fantasy trilogie Pán prstenů neváhali prosedět téměř jedenáct hodin s popcornem v ruce.

Čtěte více: Soutěž o lístky na film Temný rytíř povstal do pražského kina IMAX

Dočká se i Nolanova série o Temném rytíři podobného davového šílenství? Ukázka provází stručně dějem všech tří novodobých filmů o Batmanovi. Líčí jeho zrod pod vlivem Henriho Ducarda, jeho největší nepřátele, počínaje hrůzným Scarecrowem, šíleným Jokerem či schizofrenickým Harveym Dentem a konče svalovcem Banem.

OBR: The Dark Knight Nolan

Batman, říkáte... Zdroj: distributor filmu

Nostalgicky tak vzpomíná na již minulé úchvatné okamžiky, které si tak můžeme ve zkrácené podobě opět prožít, a plynule přechází v závěrečný díl.

Video: První dojmy z filmu The Dark Knight Rises

Ukázka působí jednolitě, jako kdyby se jednalo o samostatný film, který se chystá předvést v celé své kráse tak, jak šly osudy hrdinů a antihrdinů z Gotham City. Škoda jen, že Rachel mezi prvním a druhým dílem prodělala plastiku.

Temný rytíř povstal (The Dark Knight Rises)

Akční / Krimi / Drama / Thriller
USA / Velká Británie, 2012

Režie: Christopher Nolan
Hrají: Christian Bale, Morgan Freeman, Gary Oldman, Michael Caine, Tom Hardy, Anne Hathaway, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Juno Temple, Nestor Carbonell, Matthew Modine, Joey King, Brett Cullen, Tom Conti, Chris Ellis, Christopher Judge, Daniel Sunjata, Reggie Lee, Jillian Armenante

Premiéra v ČR: 26. července 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Podívejte se, jak jde čas s Temným rytířem. A vyhrajte lístky

Hide picture