Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO: RaiderZ jsou unikátní MMORPG plné taktických bojů obřích rozměrů

Jan Hnilica

Jan Hnilica

22. 9. 2012

Podle slov autorů jsou RaiderZ frenetická MMORPG rubačka s kolosálními bossy, jejichž pokoření zabere spoustu času. Hra bude využívat dnes už běžný model F2P.

video
play-sharp-fill

Pokud se chcete přesvědčit, že si kluci z Maiet Entertainment pouze netahají triko, tak máte možnost. Open beta byla stanovena na 24. řijna.

Hlavní předností by měl být soubojový systém, který má nabízet spoustu prostoru pro manévrování. Nečekejte žádný targeting system. Setkání s každým přerostlým bossem slibuje velkou výzvu a budete muset sledovat každý pohyb svého protivníka, abyste nakonec objevili jeho slabé místo.

Nepřehlédněte: BMW vytvořilo počítačovou myš. Vypadá futuristicky, skoro jako auto

Souboje by mělo být možné vyhrát, s jistou dávkou šikovnosti, i bez jediného škrábnutí. Představa MMO verze her jako Dark Souls/Demons Souls je více než zajímavá.

Většinu velkých moster bude nutné udolat ve větším počtu bojovníků. Účastníci vyjadřující se k předchozí closed betě mluví o skvělém pocitu z hraní a soubojů samotných, kde budete záležet také na vašem skillu, a ne pouze na holých statistikách. Na papíře tedy zatím máme samá pozitiva.

Účet si můžete vytvořit zde a 24. října si bude možné stáhnout klienta.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: RaiderZ jsou unikátní MMORPG plné taktických bojů obřích rozměrů

Hide picture