Menu
FANZINE.cz
Technologie

VIDEO: Recenze Prototype 2 nešetří chválou. Hodnocení míří nad 80 %

Marek Jedinák

Marek Jedinák

25. 4. 2012

První recenze očekávané sandboxovky Prototype 2 nešetří chválou. Hodnocení hry se blíží 80 %, což je indikátorem toho, že se z ni klidně může stát prodejní pecka. Podívejte se na hrané video umocňující atmosféru celé hry.

První recenze ze západních zemí naznačovaly, že hra skutečně realizovala své ambice stát se jednou z těch skvělých sandboxovek typu InFamous 2 či Batman: Arkham City.

Official Playstation Magazine sáhnul po devítce, zatímco GameMaster ohodnotil slušnými 86 %. Bezbřehý entuziasmus však zbrzdil jeden z nejrespektovanějších serverů, IGN. Ten hře udělil pouhých 7/10, což je na současné poměry jen opravdu lehký nadprůměr.

Čtěte také: Vybrali jsme 5 nejvtipnějších módů pro Skyrim. Pozor na agresivní králíky

Nad titulem však panuje konsensus ohledně perfektní hratelnosti a bojového systému, který kombinuje výše zmíněné pecky společně s God of War. Hra je dle IGN sice zábavná, ale nejde o kousek, na nějž by hráči vzpomínali déle než pár dnů od dohrání.

Lehce kritizovaná je prý zastaralá grafika, která nedokáže vykreslovat vzdálenější objekty, a animace pohybů, které působí velmi nepřirozeně.

Konzolisté budou moci konfrontovat svůj názor s dojmy recenzentů už v pátek 27. dubna, kdy hra oficiálně vychází. Vyznavači PC se zábavy dočkají až v červenci.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Recenze Prototype 2 nešetří chválou. Hodnocení míří nad 80 %

Hide picture