Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

VIDEO: Robert Pattinson komentuje Twilight. Bella není normální, říká

Redakce

Redakce

10. 12. 2012

Twilight sága je u konce. Kina plní nadšené fanynky, které nedají na své hrdiny dopustit. Možná by byly překvapené, co si o tom všem myslí představitel hlavní mužské role Robert Pattinson.

Ženy po něm šílí. Náctileté fanynky padají do mdlob, když ho zahlédnou na červeném koberci, a sní o tom, že si jich všimne a osudově se do nich zamiluje. Představitel upíra Edwarda ze ságy Twilight Robert Pattinson se s nálety poblouzněných dívek vypořádává dnes a denně. Je mladý, pohledný, úspěšný a bohatý, přesto však na postavu, která ho proslavila, pohlíží s těžko zakrývaným despektem.

Čtěte také: Poslední díl Twilightu ovládl tržby, nestačil na něj ani Spielberg

Ve videu, které se objevilo na internetu, jsou sestříhány vtipné momenty, kde se o fenoménu Stmívání nevyjadřuje zrovna mile. „Je extrémně zdvořilý a velice formální… Něco jako: Nechte mě, ať vám otevřu dveře, odnesu zavazadla… Doslova vypadá, jako že jednoho dne zešílí a někoho zastřelí.“ To je jen krátká ochutnávka z hlášek, které na účet své postavy v posledních letech pronesl.

FOTO: Film Twilight Saga: Rozbřesk - 2. část

Robert Pattinson si o této idylce myslí svoje. Zdroj: Bontonfilm

„Když jsem to četl, zdálo se mi, že je to kniha, která v první řadě vůbec neměla být vydána.“ Tak se vyjadřuje o knihách Stephenie Meyerové, kterých se dohromady prodalo 85 milionů kopií a podle kterých bylo natočeno dohromady pět filmů. Z nichž ten poslední vydělal za první týden v amerických kinech 141 milionů dolarů. Z této sumy herci uvidí okolo čtyřiceti milionů, což podle slov Pattinsona „mohlo být lepší“.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

VIDEO: Robert Pattinson komentuje Twilight. Bella není normální, říká

Hide picture