Menu
FANZINE.cz
Technologie

VIDEO: Sledujte nový gameplay trailer Crysis 3. Z New Yorku je deštný prales

Redakce

Redakce

7. 6. 2012

Crysis 3 se na E3 blýskla v novém traileru i gameplay ukázce. Vydání by se fanoušci měli dočkat v únoru 2013, pokud ve vývoji vše půjde podle plánu.

video
play-sharp-fill

Předváděčka Crysis 3 začala přednesem jednoho z vývojářů o jejich chloubě, kterou je CryEngine 3. Jeho nové možnosti by prý měly hráčům dopřát krásné prostředí, dokonalý zážitek z boje i sandboxovou hratelnost.

Dějiště třetího pokračování Crysis kombinuje džungli a velkoměsto z dvou předchozích dílů, jak bylo oznámeno již dříve. Sami vývojáři toto prostředí pojmenovali urban rainforest (doslovně přeloženo městský deštný prales). Měli bychom se podívat do nově vzniklých hlubokých kaňonů, rozlehlých bažin i k divokým řekám.

Čtěte také: Matka napadla pepřákem zákazníky supermarketu. Kvůli slevě na Xbox

V demu mohli návštěvníci konference vidět frenetickou hratelnost s lukem, těžkým samopalem a starým dobrým oblekem, proti kterému neměli obyčejní pěšáci nejmenší šanci. Úkolem byla sabotáž přehradní elektrárny, ve které hrdinovi nezabránil ani vrtulník, později skolený lukem. Vývojáři představili funkce obleku i nové, líbivé prostředí.

Trailer také naznačil, co všechno půjde s lukem dělat, jaká bude nová džungle, a připomenul i vychytávku z druhého dílu, a to obhlédnutí situace a výběr nejlepší cesty v dané misi. Snad vývojáři sliby splní a hra bude stát za to.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Sledujte nový gameplay trailer Crysis 3. Z New Yorku je deštný prales

Hide picture