Menu
FANZINE.cz
Technologie

VIDEO: The Elder Scrolls V Skyrim. Fantazie nebyla ještě nikdy reálnější!

Tadeáš Kubů

Tadeáš Kubů

11. 6. 2011

OBR: TES Skyrim Dračí řevBethesda se snaží, seč může, aby dosadila Skyrim na trůn nejlepšího RPG, který pokračování Oblivionu jistě náleží. A nejnovější herní video uveřejněné na veletrhu E3 ukazuje, že se máme opravdu na co těšit!

OBR: Dračí válečník

Někdo se narodí jako panna nebo střelec a někdo holt jako zabiják draků, zdroj: elderscroll.com

Již od začátku bylo jasné, že Skyrim bude především o obrovském detailním světě a bojích proti drakům. Někteří se obávali, že se bude jednat pouze o naskryptované souboje, ale právě poslední herní video nás vyvádí z tohoto omylu. Reálnost těchto soubojů jde však ještě dál!

Pokud například draka dostatečně zraníte, nebude již mít dost sil na to, aby létal, takže buď přistane, nebo se jednoduše zřítí na zem. A nejen, že zabíjení draků bude novinkou a velkým lákadlem, ale také nutností. Právě z absorbování duší mrtvých draků totiž budete vyvíjet svou postavu.

Jako další novinka je nám v tomto videu představena možnost používat obě ruce. Není důležité, jestli budete chtít držet dva meče nebo sesílat z každé ruky ničivé blesky, které, pokud použijete obě ruce, ještě znásobí svou sílu. Ve Skyrimu to bude možné.

Přečtěte si také naší preview hry The Elder Scrolls V Skyrim!

Propracovanost světa do nejmenších detailů po herní stránce a obrovskou rozlohu pak dokládají také slova jednoho z vývojářů, který přiznává, že po 300 herních hodinách sbírání všech předmětů a plnění všech úkolů již přestali počítat. To je snad dostatečný příslib pořádného příběhu. O úchvatnosti světa se přesvědčte sami v následujícím videu!

Vývojaři ze studií Bethesda ví moc dobře, kde jsou jejich silné stránky a také v těchto aspektech konkurenci v podobě Zaklínače 2 a dalších nejspíš převálcují. The Elder Scrolls V Skyrim se na herním trhu dočkáme 11. listopadu 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: The Elder Scrolls V Skyrim. Fantazie nebyla ještě nikdy reálnější!

Hide picture