Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO: The Last of Us ukázalo nový, 15 minut dlouhý gameplay trailer

Marek Jedinák

Marek Jedinák

5. 9. 2012

Podívejte se na nejnovější gameplay video ze hry The Last of Us. Jde jednoznačně o jednu z nejlépe vypadajících her současné generace konzolí. Navíc také vyniká úzkostlivou postapo atmosférou.

The Last of Us nabízí perfektní základ pro rozpracování hlubokého příběhu. zdroj: vydavatel hry

The Last of Us je zcela určitě nejočekávanější exkluzivita pro PlayStation 3 na příští rok. V nejnovějších gameplay záběrech, které se zčásti překrývají s prezentačním videem předvedeným na prestižní herní výstavě E3, se hráči mohou poprvé sami podívat, jak přesně bude koncipována hratelnost a jak solidně vypadá grafika.

Čtěte také: Remake hry Half-Life zná datum vydání. Black Mesa Source bude zdarma

Ta je stále na velmi vysoké úrovni, avšak oproti původní ukázce je patrné, že textury a modely prostředí prošly drobnými úpravami. Pokud bychom přímo porovnali obě videa, to současné už je o poznání realističtější z hlediska výkonu současného PlayStationu a nabízí o něco horší vizuál.

The Last of Us také jasné ukazují zacílení tvůrců na milovníky předskriptované akce.

Ani přes špetku kritiky způsobenou extrémně vysokým očekáváním však nelze skrývat nadšení nad skutečně fantasticky vypadajícím titulem. Zárukou kvality je mimo jiné také vývojářské studio Naughty Dog, tvůrčí celek odpovědný za parádní dobrodružnou sérii Uncharted.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: The Last of Us ukázalo nový, 15 minut dlouhý gameplay trailer

Hide picture