Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO: The Trench předvede prostředí 1. světové války. Budete kopat zákopy

Pavel Šnábl

Pavel Šnábl

11. 7. 2012

Vývojáři z nezávislého studia Gallica Game Studio se rozhodli vytvořit hru z ne moc probádaného území 1. světové války. Jejich dítko pojmenovali The Trench.

OBR.: The Trench

Šedivá atmosféra zákopu je až děsivá, Zdroj: Oficiální stránky hry

The Trench nábídne hráči nejenom akci. Bude také potřeba zákop navrhnout a vykopat (strategie) a samozřejmě je potřeba udržovat svoje věci v chodu (malé rpg prvky). Při tom všem bude samozřejmě potřeba přemýšlet, jak se dostat nepříteli na kobylku a porazit ho.

Hra je čistě singleplayerová a přenese hráče do francouzského zákopu. Bude hrát za francouzského vojáka a příprava se bude odehrávat tři dny před 21. únorem 1916 (začátek bitvy u Verdunu). Během těchto tří dnů bude potřeba nachystat zákopy na finální bitvu proti německým silám. Přípravy by měli probíhat rozmísťováním vojáků, objednáváním letecké podpory atd. Podle všeho se toto bude odehrávat pouze na jedné mapě – vesnice a její přiléhavé okolí. Nicméně v rozmístění zákopů a spojeneckých sil je hráči daná volná ruka. Tudíž při znovuhraní se nabízí možnost zkusit to jinak.

Čtěte také: Cenega se pouští i do retailu. Láká na slevy loňských hitů

Zbraně v inventáři bude možné si různě upravovat, ale nebylo upřesněno jak. Ve hře nebude hráči nabídnuto jenom střílení. Dočká se i pěstních soubojů a dokonce stealth prvků.

Datum vydání ještě nebylo upřesněno. Nezbývá než tvůrcům držet palce, protože prostředí 1. světové války se objevuje jen ve velmi málo hrách a tento počin vypadá velmi nadějně.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: The Trench předvede prostředí 1. světové války. Budete kopat zákopy

Hide picture