Menu
FANZINE.cz
Technologie

VIDEO: Tomb Raider. Ze staré matrace se Lara proměnila na prsatou lolitku

Marek Jedinák

Marek Jedinák

15. 6. 2011

Jedna z nejslavnějších herních sérií se dočká dalšího pokračování. Lara Croft, sexuální idol každého správného pařana, se z ostřílené ženské stane nezkušenou mladou holkou. Bude tenhle koncept fungovat?

Laře to sekne jako nikdy Zdroj: trailer hry

První renderovaný trailer navozuje poměrně depresivní atmosféru. Mladá Lara Croft sotva přežije potopení přepravní lodi a objeví se na opuštěném ostrově. Místo evokuje spojení s Bermudským trojúhelníkem, jelikož se na ostrově nachází vraky lodí z různých období lidského vývoje. Lara je vyčerpaná a poraněná a vydává se na svoji chronologicky první dobrodružnou pouť.

První trailer působil stylově a hlavně měl šmrnc.

Na E3 v Los Angeles se v rámci prezentace studia Ubisoft objevilo také gameplay video ze hry. Je jasné, že oproti původním dílům bude mnohem děsivější. Ukázka sama přímo překypuje hororovou atmosférou typičtější spíše pro survival horory typu Resident Evil.

O příběhu není zatím příliš známo, nicméně je patrné, že místo pro první tři díly charakteristické nepřátele v podobě zvířat se hráči postaví i proti lidem. Podle ingame traileru vše nasvědčuje tomu, že nepřáteli budou místní domorodci zahalení mystickými tajemstvími.

Na níže uvedeném traileru se můžete podívat na první záběry přímo ze hry!

Bude tenhle koncept naprosto netypický pro sérii her Tomb Raider fungovat? Datum vydání zatím není přesně stanoveno, známé je jen, že hra vyjde někdy během roku 2012.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Tomb Raider. Ze staré matrace se Lara proměnila na prsatou lolitku

Hide picture