×
FANZINE.cz

VIDEO: Uncharted 3 si zahrál i Harrison Ford. Svěřil se, že je to pecka

Harrison FordHarrison Ford si chce koupit hru Uncharted 3. Vyzkoušel si ji a byl tak nadšen, že to vypadá, že se u něj doma objeví a hrát ji bude dost často.

Harrison Ford
Harrison Ford se pustil do dobrodružství s Nathanem Drakem Zdroj: indianajones.com

Harrison Ford, úspěšný herec a slavný Indiana Jones, si v Japonsku vyzkoušel hru Uncharted 3: Drake’s Deception. Nejen že během pár minut dlouhého videa vidíme herce v situaci, kdy mu do ruky šoupli ovladač od PlayStationu 3 a pustil se do hry, ale také vidíme, jak je překvapen, zaujat a mnohdy i zaskočen tím, co vše hra umí.

Bodejť by také nebyl, když za reklamu dostal slušně zaplaceno.

Hra Uncharted 3 už dostala historicky nejvyšší hodnocení!

Ford se doslova vžil do role Nathana Drakea, jakmile se hlavní postava dostala do situace, že se mu něco vyvedlo, Ford byl naprosto nadšený. Ale když přišla na řadu nějaká bitka nebo nebezpečná situace, bál se o jeho život jako o svůj vlastní. Sám Ford si hru nemohl vynachválit a tvrdí, že hra je naprostá pecka. Vypadá to, že ji za chvíli bude mít doma i on sám.

Hra v České republice vyjde oficiálně už 1. listopadu. Hráči budou mít exkluzivní příležitost vyzkoušet si plnou verzi hry na festivalu FanCity v Praze.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..