Menu
FANZINE.cz
Technologie

VIDEO: V Brně se otevře nový obchod se všemi produkty Apple

Marek Jedinák

Marek Jedinák

14. 10. 2011

Největší síť prodejen kompletního sortimentu produktů Apple v České republice, iStyle, se 21. října rozroste o novou pobočku v brněnské Vaňkovce. Podívejte se na exkluzivní videoreportáž z prodejny nacházející se v pražském Palladiu.

Redakce TOPZINE.cz navštívila síť prodejen iStyle, největší řetězec prodejen s kompletním sortimentem produktů Apple v České republice, který se již 21. října rozroste o novou pobočku v brněnském nákupním centru Galerie Vaňkovka. Většina prodejen iStyle se může pyšnit označením Apple Premium Reseller.

Přísná kritéria a standardy

„Tento status iStyle opravňuje k prodeji kompletního sortimentu produktů Apple určených pro tuzemský trh, zároveň je ale podmíněný dodržováním přísných kritérií. Všechny prodejny tedy musí vyhovovat standardům stanoveným společností Apple, a to jak svojí rozlohou, vzhledem, umístěním produktů, osvětlením, tak i přístupem prodejců k zákazníkům,“ sdělila pro TOPZINE.cz marketingová manažerka iStyle Lucie Melicherčíková.

Speciál: Zakladatel Applu Steve Jobs

Prodejna v brněnské Vaňkovce tak zákazníkům nabídne nejen kompletní sortiment produktů, které si v České republice můžete s logem nakousnutého jablka pořídit, ale i velice zajímavý design interiéru a vysokou kvalitu poskytovaných služeb.

Vzhled všech Apple Premium Reseller prodejen je na celém světě stejný. „Interiér prodejen s tímto statusem je projektován přímo v Kalifornii designéry společnosti Apple,” vysvětlil pro TOPZINE.cz specialista prodeje Tomáš Jeřela.

Většina prodejen iStyle zaujme již na první pohled neotřelým designem interiéru Zdroj:iStylecz.cz

Společnost iStyle se nezaměřuje pouze na prodej, ale zákazníkům nabízí i bezplatná školení. „Zákazník k nám přijde a zhruba hodinu se mu věnuje odborník, který je již v dané problematice zběhlý, a ukáže mu spoustu tipů a triků, jak daný produkt nebo službu využívat,“ uvedla  Melicherčíková.

V iStylu si přijdou na své také studenti, protože jsou pro ně pravidelně pořádány nejrůznější slevové akce. „Momentálně mají všichni držitelé ISIC nebo ITIC karty nárok na slevu 12 – 13 % při nákupu vybraných modelů počítačů MacBook,“ prohlásil specialista prodeje Jeřela.

Otevření ve velkém stylu

Při příležitosti otevření nové prodejny v Galerii Vaňkovka dostanou první den všichni zákazníci slevu 10 % na kompletní sortiment včetně iPad a veškerého příslušenství.

Kdokoli má navíc možnost až do neděle 23. října vyplnit soutěžní leták a zařadit se tak do slosování o některou z hodnotných cen, mezi nimi například iPad 2 nebo iPhone 4.

Prodejna iStyle v brněnské Vaňkovce bude slavnostně otevřena v pátek 21. října v jedenáct hodin. Magazín TOPZINE.cz svým čtenářům z jejího otevření přinese exkluzivní videoreportáž.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: V Brně se otevře nový obchod se všemi produkty Apple

Hide picture