Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO: Vampires! jsou hra plná upírů, česneku a stříbrných kulek

Jan Hnilica

Jan Hnilica

21. 9. 2012

Po staletí trápili lidské pokolení. Teď potřebují pomoc. Podívejte se na video neobvyklé logické hry plné upírů, pastí, česenku a potrhlých Transylvánských rytmů.

video
play-sharp-fill

Venku už téměř svítá a upíři se vracejí z náročné šichty zpět do svých hrobek. Ale co to? Někdo se pohyboval na jejich rodném hřbitově. Lovci upírů rozeseli všude své smrtelné pasti. A vašim úkolem nebude nic jiného než nebohé upíry navést zpět do jejich útulných rakví. K tomu budou sloužit takové vychytávky jako česnekový repelent, pavučiny pro zpomalení pohybu, otáčení plošin a různé  nadpřirozené síly.

Čtěte také: Dragon Age 3 se bude jmenovat Inquisition. Dostane úplně nový engine

Svou krvežíznivou populaci, která se bude mimo jiné skládat ze šesti druhů upíru, budete muset dovést domů v každé ze 65 úrovní. Obtížnost úrovní se pohybuje od těch směšně lehoučkých až po brutálně těžké. Kdyby se vám průchod hrou zdál i tak moc snadný, můžete si navolit vyšší obtížnost.

Kanóny střílející stříbrné kulky, blázniví česnekoví snipery, najatí zabijáci. To jsou jen některé z překážek, které na upíry toužíci po spočinutí čekají. Pokud stále váhate, vyzkoušejte hratelné demo čítající 16 úrovní.

Hra vyjde na PC, Mac OS, Linux, iOS a Android na podzim tohoto roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Vampires! jsou hra plná upírů, česneku a stříbrných kulek

Hide picture