Menu
FANZINE.cz
Technologie

VIDEO: Vybrali jsme deset nejhustějších výtvorů ze hry Minecraft

Monika Šulcová

Monika Šulcová

26. 10. 2011

MinecraftMinecraft nemá omezení, každý, kdo se ke hře připojí, si z kostiček může postavit, co ho jen napadne. Vybrali jsme deset videí, které jsou jedny z nejpodařenějších. Pokochejte se kostičkovým světem.

The Simpsons, video, ve kterém se setkáváme s hlavími postavami z kultovního seriálu Simpsonových. Video z kostiček je úvodní scénka k seriálu.

Simpsonovi

[youtube_660]QfKtrGczyBs[/youtube_660]

Ve druhém videu se seznámíme s různými postavami, jako jsou Scooby-DooDexter, nebo Joker. Hlavní postavička nás provede po celé Středozemi, ať už po krásném kraji nebo temných hrobkách.

Hollywood válí

[youtube_660]QhksNvUwaRc[/youtube_660]

Pokud jste milovníci Harryho Pottera a nejraději byste navštěvovali školu v Bradavicích, máte příležitost. Prolezte celou školu čar a kouzel v kostkách.

Welcome to Hogwarts

[youtube_660]ioSQZlTofCo[/youtube_660]

Díky Minecraftu se můžete vrátit do staré říše s hlavním hrdinouZeldou. Hra Zelda Ocarina of Time je sice stará už přes deset let, ale ani to nezabránilo ji takto obnovit.

Legendární Zelda

[youtube_660]R0-iZ67h-pQ[/youtube_660]

Každý zná Tetris, hru, kde se skládají kostičky různých tvarů. Dnes už ji předčilo nespočetné množství lepších her, ale ke kostičkám se kde kdo rád vrátí.

Hrát hry už nemusíte jen díky CD, hru Unreal Engine 3 už si zahrajete i na Facebooku!

Stejně to pojal tvůrce z Minecraftu minecrafta2z. Díky němu se můžete opět s Tetrisem setkat.

[youtube_660]2To1Y8U34VI[/youtube_660]

Nebaví vás čekat na vydání hry Bioshock Infinite? Tak se zaskočte prozatím podívat do města Rapture.

Bioshock

[youtube_660]HYOQPYTM5cE[/youtube_660]

Kdo toužil po Pokémonech ve 3D, tak tu máme skvělou zprávu. Lovte Pokémony pomocí Pokeballu a bojujte, a to vše ve 3D kostkách. Starejte se o své Pokémany a zlepšujte jejich výkon.

Pokémon, gotta catch em all!

[youtube_660]BiEOR7tV4eI[/youtube_660]

Minecraft Fanmade je jedním z prvních trailerů, kterého představuje svět Minecraftu, jeho možnosti a zábavu. Video je ukázkou, co nás ve hře čeká a důkazem toho, že hudba vytváří obrovský kus atmosféry.

[youtube_660]FaMTedT6P0I[/youtube_660]

Trochu z jiného soudku je video BladeCraft. Nepůsobí jako hra z kostek, ale jako filmové podání mírně hororové hry. Hudba, tma a déšť krásně dotvářejí atmosféru opuštěného města.

BladeCraft

[youtube_660]G6IX-huRrK8[/youtube_660]

Minecraftu je jednou z krásných věcí stavba budov, krásných a velkých . Jenže ještě jednou a hezčí věcí je jejich ničení. Máme tu možnost podívat se na návod, jak správně vyhodit budovu do povětří.

Demolition man

[youtube_660]VFZKtvHQSNY[/youtube_660]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Vybrali jsme deset nejhustějších výtvorů ze hry Minecraft

Hide picture