Menu
FANZINE.cz
Technologie

VIDEO: Vývojáři předvedli gameplay Borderlands 2. Bude to zase řežba

Redakce

Redakce

7. 6. 2012

SCREENSHOT: Borderlands 2, Handsome JackDuchovní otec série Bordelands Randy Pitchford mluvil na veletrhu E3 o nové postavě a dalších detailech z připravovaného druhého dílu.

SCREENSHOT: Borderlands 2, Handsome Jack

Seznamte se s Handsome Jackem, hlavním záporákem Zdroj: Vydavatel hry

V rozhovoru pro Gametrailers.com se mluvilo hlavně o druhé z celkových čtyř hratelných postav, a došlo i na ukázky z hraní. Má jít o zabijáka jménem Zero, který vyniká v boji na blízko, plížení a hlavně to umí s odstřelovačkami. Vypadá trochu jako variace na Snipera z prvního dílu.

Hráč bude bojovat proti padouchovi jménem Handsome Jack, který se pomocí svých robotích poskoků snaží ovládnout planetu Pandora. Hratelné postavy z prvního dílu budou hrát v tom druhém příběhovou roli, prostředí dvojky bude mnohem pestřejší, variabilnější a celkově větší. Borderlands 2 bude opět kombinovat FPS s RPG typu Diablo.

Čtěte také: Čínský pár prodával své děti. Potřeboval peníze na online hry

Nově vývojáři zmínili, že fanoušci opět můžou očekávat upravitelné buginy, včetně výběru arzenálu, i zcela nové typy vozidel. Pokud si hru předobjednáte, dostanete navíc zdarma hratelnou postavu, která bude pro ostatní dostupná v podobě DLC.

Vypadá to, že se hráči můžou těšit na další šílenou akci plnou vylétávajících čísílek, critical hitů, řádění v buginách, co-opu a spousty trofejí a ukořistitelných předmětů.

Podívejte se na záznam rozhovoru:

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Vývojáři předvedli gameplay Borderlands 2. Bude to zase řežba

Hide picture