Menu
FANZINE.cz
Technologie

VIDEO: Worms Ultimate Mayhem. Vrací se legendární červíci ve zbrani

Monika Šulcová

Monika Šulcová

18. 9. 2011

wormsWorms útočí! Když se zatím tito červíci nemohou prohánět na našich konzolích, prohánějí se alespoň v trailerech, které si tvůrci hry pro nás připravili, abychom věděli, na co všechno se můžeme těšit.

worms ultimate mayhem

Červíci útočí, vytasí na vás zbraně, ale také dobytek! Zdroj: worms.com

Nová hra Worms Ultimate Mayhem od tvůrců Team 17 by měla vyjít ještě letos, ale kdy se ji přesně dočkáme, zatím vědí jen tvůrci hry. Abychom se však neukousali nudou při čekání na oznámení data a poté při čekání, až daný den konečně přijde, můžeme se podívat na dva pěkné trailery, které úžasně odhalují atmosféru celé hry a její možnosti.

Používáte senzor Kinect? Pozor, bude vylepšen!

Ve hře přijde 60 misí pro singleplayer, 12 různých grafických témat a celkem až 38 zbraní, které můžete použít. Multiplayer bude podporovat čtyři hráče v jedné hře a novinkou je, že krátká videa před misemi budou mluvená. Při hraní těchto červíků si užije hodně zábavy se zbraněmi, bombami, ale také s domácími zvířaty, jen se podívejte, co všechno s nimi dělají.


Worms se objeví na Steamu, Xbox Live Arcade a PlayStation Network, takže se všichni máme na co těšit a snad se nové verze Worms Ultimate Mayhem dočkáme už brzy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Worms Ultimate Mayhem. Vrací se legendární červíci ve zbrani

Hide picture