Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO: X-Men: První třída. Mrkněte, jak se létá pomocí vlastního hlasu!

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

5. 6. 2011

Foto: X Men: First Class!Exkluzivně!X-Men: První třída jsou už pár dní i v českých kinech. Pro ty z vás, kteří ale film ještě neviděli, má Topzine.cz čtyři exkluzivní klipy! Podívejte se, jak se dá létat pomocí vlastního hlasu, nebo na pořádné entré záporáka Kevina Bacona.

Foto: X Men: First Class

Světlá strana síly v X-Menech, Zdroj: distributor filmu

V prvním klipu zhlédnete Bansheeho, jednoho z těch hodných mutantů, jak pomocí svého vysokofrekvenčního hlasu létá. I když ne každý pokus se nutně podaří…

play-sharp-fill

Dá se pomocí magnetických schopností uzvednout ponorka? To si vyzkoušel Magneto s tváří Michaela Fassbendera, což jsme mohli vidět už v prvních trailerech. V tomto klipu ale uvidíte prodlouženou scénu, kdy Banshee používá své sonické schopnosti pod vodou!

play-sharp-fill

Magneto ale dokáže zastavit i rakety. Nechá je ale bezpečně vybuchnout vysoko nad hlavami lidí nebo jimi udeří do jejich lodí, protože to jsou nepřátelé mutantů?

play-sharp-fill

A nakonec na vás čeká záporák Sebastian Shaw. Svůj vstup na scénu si ale uměl pořádně promyslet – helma proti schopnostem Charlese Xaviera, dva sidekickové v zádech a poťouchlý úsměv Kevina Bacona. Co víc chtít?

play-sharp-fill

X-Men: První třída (X-Men: First Class)

Akční/Sci-Fi/Drama
USA, 2011, 132 min

Režie: Matthew Vaughn
Hrají: James McAvoy, Michael Fassbender, January Jones, Nicholas Hoult, Kevin Bacon, Jennifer Lawrence, Lucas Till, Edi Gathegi, Jason Flemyng, Morgan Lily, Zoë Kravitz, Rose Byrne, Caleb Landry Jones, Oliver Platt, Bill Milner, Laurence Belcher, Matt Craven, Álex González, Hugh Jackman, Corey Johnson, Glenn Morshower, James Remar, Ludger Pistor, Michael Ironside, Rade Šerbedžija, Ray Wise, Olek Krupa, David Agranov, Annabelle Wallis, Brendan Fehr, Sasha Pieterse, Jason Beghe, Tony Curran, Randall Batinkoff, Carlos Besse Peres, Arthur Darbinyan

Premiéra v ČR: 2. června

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: X-Men: První třída. Mrkněte, jak se létá pomocí vlastního hlasu!

Hide picture