Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO: XCOM Enemy Unknown představuje tuhé boje v ulicích

Jan Hnilica

Jan Hnilica

10. 9. 2012

Z hlubin vesmíru se vracejí nepřátelé, aby srovnali skóre. Svůj opakovaný vpád na naše monitory připomínají v novém gameplay videu.

OBR.: XCOM Enemy Unknown

Jednotky XCOm jsou naše poslední naděje Zdroj: Oficiální stránky hry

Studio Firaxis, ostřílení tvůrci strategických her, se donedávna zabývali tvorbou Civilizace. Nyní od nich dostanete hru, kdy civilizace, jak ji znáte, stojí tváří v tvář totální destrukci.

Připravovaná PC verze slibuje plnohodnotný port z konzolí a žádnou ohryzanou kost, jak se už bohužel mnohokrát stalo. Verzi pro osobní počítače se totiž dostalo velké péče paradoxně právě díky konzolím. Dlouhý čas, kdy se verze pro konzole testovala a ladila, věnovali Firaxis verzi pro PC.

Nepřehlédněte: Posviťte si na stole Darth Vaderem. Vidět potřebuje i temná strana Síly

Majitelé PC se tak dočkají nejen kosmetických úprav, jako je vyšší rozlišení či detailnější modely. Odlišné bude i uživatelské rozhraní, jako stvořené pro hraní pomocí myši a klávesnice. Největším rozdílem oproti konzolím je takzvaný grid. Přidržením příslušného tlačítka se vám hrací pole změní v mřížku, po které se budete moci pohybovat v dobře známém kvádrovém kurzoru, což je klasický prvek z původních XCOM.

Nezvaní hosté by měli dorazit k naší modré planetě 9. října tohoto roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: XCOM Enemy Unknown představuje tuhé boje v ulicích

Hide picture