Menu
FANZINE.cz
Technologie

VIDEO: Zahrajte si videohru ovládanou močí. Mají ji v Londýně

Marek Jedinák

Marek Jedinák

28. 11. 2011

Vykonání potřeby už nikdy nebude jako dřív. Velká Británie se může pyšnit prvním barem na světe, na jehož toaletách si mohou návštěvníci zahrát videohru proudem vlastní moči. TOPZINE.cz přináší svým čtenářům video.

Návštěva toalety je pokaždé o tom samém. Vykonání potřeby, mytí rukou, sušení rukou. V Londýnském baru The Exhibit dali běžné každodenní činnosti zcela jiný rozměr. Pánské pisoáry jsou totiž vybaveny speciálním displejem a senzorem,  který dokáže snímat proud lidské moči, což slouží k ovládání videohry běžící na monitoru nad mísou.

S teoretickým konceptem hry ovládané močí přišli také Japonci

Zařízení dokáže snímat směr proudu, díky čemuž může lyžař ve videohře zatáčet. Počet bodů pak závisí na délce samotného aktu úlevy.

S nápadem přišla mladá firma Captive Media, která má již další objednávky a nový fenomén má šanci dobýt celý svět. Jedná se o perfektní reklamní formát a zároveň o užitečnou věc.

Gordon MacSween, duchovní otec celého projektu pro britský magazín Time Out sdělil, že na návštěvnících hospody lze po instalování těchto videoher pozorovat behaviorální změny. „Na záchodech je mnohem méně nepořádku, což se dalo předpokládat, jelikož všichni muži hospodaří se svými tekutinami a snaží se získat co nejvíce bodů. Ubylo také vandalismu, neboť se pivaři nemají šanci na záchodech nudit.“

Rodiče pojmenovali syna po postavě z videohry Skyrim. Dostanou ji zadarmo

Majitel baru se také pochlubil, že od vybudování interaktivních toalet už návštěvníci neryjí do zdí a v hospodě je méně rvaček. Hraní videoher očividně pomáhá v budování pozitivní, veselé atmosféry a sbližuje lidi.

Jaký typ videohry chystá firma Captive Media pro dámské toalety se zjistit nepodařilo.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Zahrajte si videohru ovládanou močí. Mají ji v Londýně

Hide picture