Menu
FANZINE.cz
Technologie

VIDEO: ZombiU uvedl trailer plný emocí. Nemrtví napadli Londýn

Marek Jedinák

Marek Jedinák

6. 6. 2012

Konzole WiiU se snaží získat zákazníky klasickým tríčkem, pořádnou exkluzivní hrou. ZombiU má sice přiblblý název, ale o to lepší trailer. Podívejte se na emotivní video na TOPZINE.cz!

Fanoušci zombie-hororů se jistě budou rozplývat blahem nad nejnovějším trailerem oznamujícím nový titul s poněkud podivným názvem ZombiU. Video evokuje minulý rok velmi očekávaný Dead Island, který však ve výsledku ani zdaleka nedosahoval očekávaných kvalit.

Čtěte také: Konec světa se v prosinci nekoná. Nově objevený mayský kalendář ho vyvrací

Titul vyjde exkluzivně pro chystanou herní konzoli WiiU od tradičního japonského vydavatele Nintenda.

Trailer sám je pouze renderovaný, ale o hře více prozradily screenshoty umístěné na oficiálních stránkách hry. Hráči budou často muset využívat speciálního ovladače, na jednom z obrázků je patrný radar na detekci zombíků, na dalším pak číselný panel určený k zadání kódů pro otevírání dveří.

Z tohoto screenshotu je patrné využití speciálního dotykového ovladače zdroj: zombiu.com

Vývojáři vsadili na osvědčené prostředí Londýna, ve hře se objeví velká část turisty vyhledávaných památek typických právě pro toto britské velkoměsto. Dle prohlášení autorů bude zcela průkopnický také koncept hry, v níž dle jejich vyjádření nebude možné v případě smrtí pokračovat.

Čtěte také: RECENZE: Diablo 3 se vrací ve velkém stylu, ale už to nemá tak snadné

Jak je to možné?

Pokud hráčova postava zemře, bude se muset zhostit jiného přeživšího. Ve městě však bude moci najít svoji předchozí postavu, zlikvidovat ji a vzít si svoje těžce nabyté předměty.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: ZombiU uvedl trailer plný emocí. Nemrtví napadli Londýn

Hide picture