Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Víme, jak připojit Xbox 360 ovladač k PS 3. USB Cronus to dokáže

Marek Jedinák

Marek Jedinák

31. 7. 2012

Společnost RaptorFire je známá pro vývoj nejrůznějších gadgetů, které usnadňují život především hráčům PC her a konzolí. Jejich nejnovější vychytávka dokáže konečně vyřešit nekonečné dilema související s otázkou, která konzole má lepší ovladač. USB Cronus totiž dokáže připojit joystick od Xboxu k PS 3 a naopak.

Nekonečné dilema se stane díky USB Cronusu zcela bezpředmětným zdroj: raptorfire.com

Výrobce nejrůznějších počítačových a konzolových periferií vyvinul velmi praktickou věc. Zařízení USB Cronus připomínající klasickou flashkartu slouží jako inteligentní redukce umožňující propojení libovolného herního ovladače s libovolnou konzolí. Jedinou podmínkou je zdířka USB.

Čtěte také: VIDEO: Sonic Scredriwer ze seriálu Doctor Who slouží i jako TV ovladač

Pokud se například někdo rozhoduje mezi výběrem konzole na základě kvality jejího ovladače, nemusí tuto otázku dál řešit. Na ovladače od PlayStationu 3 lze připojit k Xboxu 360 či Wiičku, a naopak. Všechny ze zmíněných lze připojit také k PC s operačním systémem Windows.

Zařízení obsahuje také vnitřní paměť, díky čemuž je schopné uchovávat specifické nastavení svého uživatele, a tak není nutné ovladač s každým připojením znovu nastavovat či kalibrovat.

Cronus se dá na internetu pořídit přibližně za padesát až šedesát dolarů, což je v přepočtu něco přes tisíc korun.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Víme, jak připojit Xbox 360 ovladač k PS 3. USB Cronus to dokáže

Hide picture