×
FANZINE.cz

Víme, komu herní studio Valve svěří dabing hry DotA 2

Recenze hry Portal 2Zpěvačka Ellen McLain, oblíbenkyně Valve, co se hlasu týče byla opět povolána do akce. Je slíbené DLC pro Portal 2 doopravdy na spadnutí, nebo Valve pracuje na něčem úplně jiném?

Glados
GlaDOS před probuzením foto: distributor hry

Ellen McLain je nejvíce proslavená díky namluvení GlaDOS, zlého počítače z her Portal a Portal 2. S Valve však pracuje už od roku 2004. Namluvila totiž hlášení pro Combine Overwatch, která jsou použita ve všech Half-Life 2 hrách. V Team Fortress 2 má na svědomí všechna hlášení pro hráče.

Tweet jejího manžela, který říká, že “Ellen jde dnes do Valve kvůli nějaké práci na Portalu 2 a nějaké nové hře”, dokázal vzbudit rozruch. Jeden z nejrealističtějších tipů je, že Ellenin hlas bude použit ve hře DotA 2 opět jako hlášení o průběhu hry. Nejvíce optimistická verze pak zahrnuje práci na Epizodě 3 pro Half Life 2.

Nezapomeňte, že Team Fortress 2 je už Free-to-Play!

Práce na Portalu 2 může znamenat cokoli, od nového DLC po mluvící přívěšky na klíče. Na druhou stranu, pokud už Valve nazvučuje nové DLC, je to dobrá zpráva. Stahovatelný obsah byl oznámen na toto léto.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..