Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Virální kampaň nových X-Menů začíná. Seznamte se s Trask Industries

Jan Uhlík

Jan Uhlík

6. 8. 2013

trask-nahledDůvěřujte Trask Industries. Nesloužíme ničemu jinému, než k vaší ochraně a eliminaci mutantů. Vše děláme pro dobro lidstva. Virální kampaň X-Men: Days of Future Past začíná.

video
play-sharp-fill

K příležitosti Comic-Conu začali tvůrci nově chystaného filmu X-Men: Days of Future Past naplno propagovat své nové dílo. Zvolili velice netradiční a kreativní cestu. Nejde o klasické zvýrazňování filmu skrze trailery a informace, ale o převod firmy Trask Industries do našeho světa.

Prvním krokem bylo upoutat co největší pozornost na srazu fanoušků komiksového světa tím, že zaměstnanci Trasku rozdávali letáky své propagandy a vykřikovali proti-mutantská hesla. Po skončení Comic-Conu se na internetu objevila webová stránka firmy samotné. Spolu s ní se nám dostalo spousty materiálu a informací o historii společnosti.

Strážce

Strážce si pořídili i vrcholní politici. Jsou opravdu v bezpečí? Zdroj: trask-industries.com

Trask Industries bude dalším problémem mutantů na cestě za rovnoprávností. Společnost pod vedením ředitele Bolivara Traska (Peter Dinklage) se zabývá bezpečnostními a ochrannými prvky na nejvyšší technologické úrovni. Jejich nejnovějším vynálezem jsou Strážci, obří plechoví roboti sloužící pro ochranu lidí. Strážci jsou ovšem pouhou kamufláží pro naprosto jiný účel, vyhlazení všech mutantů.

video
play-sharp-fill

 Už zbývá necelý rok do premiéry pokračování mutantské ságy. Boj o budoucnost i minulost nastane v našich kinech 22. května 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Virální kampaň nových X-Menů začíná. Seznamte se s Trask Industries

Hide picture