×
FANZINE.cz

Virální kampaň nových X-Menů začíná. Seznamte se s Trask Industries

Důvěřujte Trask Industries. Nesloužíme ničemu jinému, než k vaší ochraně a eliminaci mutantů. Vše děláme pro dobro lidstva. Virální kampaň X-Men: Days of Future Past začíná.

video

K příležitosti Comic-Conu začali tvůrci nově chystaného filmu X-Men: Days of Future Past naplno propagovat své nové dílo. Zvolili velice netradiční a kreativní cestu. Nejde o klasické zvýrazňování filmu skrze trailery a informace, ale o převod firmy Trask Industries do našeho světa.

Prvním krokem bylo upoutat co největší pozornost na srazu fanoušků komiksového světa tím, že zaměstnanci Trasku rozdávali letáky své propagandy a vykřikovali proti-mutantská hesla. Po skončení Comic-Conu se na internetu objevila webová stránka firmy samotné. Spolu s ní se nám dostalo spousty materiálu a informací o historii společnosti.

Strážce
Strážce si pořídili i vrcholní politici. Jsou opravdu v bezpečí? Zdroj: trask-industries.com

Trask Industries bude dalším problémem mutantů na cestě za rovnoprávností. Společnost pod vedením ředitele Bolivara Traska (Peter Dinklage) se zabývá bezpečnostními a ochrannými prvky na nejvyšší technologické úrovni. Jejich nejnovějším vynálezem jsou Strážci, obří plechoví roboti sloužící pro ochranu lidí. Strážci jsou ovšem pouhou kamufláží pro naprosto jiný účel, vyhlazení všech mutantů.

video

 Už zbývá necelý rok do premiéry pokračování mutantské ságy. Boj o budoucnost i minulost nastane v našich kinech 22. května 2014.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..