Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Vřískot 5 nás nemine. Wes Craven slibuje další díl

Kristýna Balatková

Kristýna Balatková

26. 10. 2011

FOTO: Obrázek z filmu VřískotWes Craven, režisér slavných Vřískotů, připouští, že se možná dočkáme dalšího pokračování této hororové série.

FOTO: Obrázek z filmu Vřískot

Maskovaný vrah se zřejmě vrátí i popáté, Zdroj: distributor filmu

Vřískot 4 nebyl takový trhák, jak se očekávalo. V kinech si vedl hůře než jeho předchůdci, a proto se dalo očekávat, že čtvrtým dílem tato filmová série nadobro skončí. Opak je ale pravdou. Režisér Wes Craven se nechal slyšet, že páté pokračování s největší pravděpodobností realizováno bude.

Zatím ovšem neví, zda ho bude sám opět režírovat. Rozhodne se prý podle toho, jestli mu producent Bob Weinstein a scenárista Kevin Williamson nabídnou zajímavý materiál.

Přečtětě si více o prvních třech díle této zvrhlé série

Původní nápad byl natočit novou trilogii Vřískotu, počínaje právě čtvrtým dílem, což znamená, že se již uvažuje dokonce i o šestém pokračování. Záleží ovšem na tom, aby každý předchozí díl vydělal dost peněz na natočení toho následujícího. Proto je velkým překvapením, že po relativně vlažném přijetí Vřískotu 4 se již spekuluje o dalším díle.

Filmy, které Wes Craven za poslední dobu natočil, nebyly komerčně právě úspěšné (s výjimkou Nočního letu), proto lze předpokládat, že tentokrát bude Craven chtít natočit pouze výborný scénář. Pokud ho Vřískot 5 mít nebude, je velmi pravděpodobné, že se jeho režie chopí někdo jiný.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vřískot 5 nás nemine. Wes Craven slibuje další díl

Hide picture