Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Všechny hry od EA budou mít multiplayer. Požaduje to její šéf

Jan Perlík

Jan Perlík

7. 9. 2012

Časy, kdy hry obsahoval pouze single player, tedy režim pro jednoho hráče, jsou již nenávratně pryč. To také potvrzuje Frank Gibeau, šéf Electronic Arts. Přichází revoluce v oblasti online multiplayeru?

FOTO: Need for Speed Most Wanted

Jako hlavní cíl si společnost EA určila rozvíjení online multiplayeru                              Zdroj: EA

Všechny tituly od EA musí zahrnovat režim online multiplayer, tím se osloví více spotřebitelů. Společnost EA nemá žádné plány, ve kterých by figurovaly nové tituly pouze s režimem singleplayer. Gibeau souhlasí s tím, aby se rozvíjel režim jednoho hráče v oblasti multiplayeru.

„Dnes všechny naše hry obsahují online aplikace a digitální služby, které z nich vytváří hry na 24 hodin, 7 dní v týdnů po celý rok, “ řekl Gibeau. Pro EA je nyní standardem online multiplayer se sociálními prvky.

Nepřehlédněte: FOTO: GRID 2 se prezentuje novými ingame screenshoty

Jako příklad uvedl hru FIFA 2013, která vychází již 28. září. Společnost EA plánuje přidat podporu pro interakci v prohlížečích nebo v mobilních přístrojích. To samé chce implementovat v budoucnu pro Madden NFL, Battlefield a další jejich tituly. Série Dead Space, která dříve byla pouze v režimu jednoho hráče, také získá kompletní online režim.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Všechny hry od EA budou mít multiplayer. Požaduje to její šéf

Hide picture