Menu
FANZINE.cz
Gadgets

Vybrali jsme 5 nejhezčích USB hubů. Zkrášlete svůj stůl

Pavel Šnábl

Pavel Šnábl

1. 10. 2012

Pokud se vám nelíbí nevzhledné USB huby, které jsou k dispozici v obchodech, máme pro vás řešení. Dali jsme si práci a vybrali jsme pro vás 5 zajímavých kousků.

OBR.: R2-D2 USB Hub

Pro fanoušky Star Wars skoro nutnost Zdroj: Reprofoto thinkgeek.com

Doktor Who TARDIS 4 Port USB Hub

OBR.: Tardis USB HubPokud jste fanoušci tohoto dnes už kultovního seriálu, tenhle Hub je pro vás jasnou volbou. Má tvar slavné policejní budky, která v celém seriálu figuruje. Doplněna je i zvukovými efekty, jež vydává i ve filmu. Na připojení nebudete potřebovat žádný software a můžete ji použít jak pro Windows, tak pro Mac.

Hub má velikost 11 x 6 x 6 cm a délka připojovacího kabelu je 140 cm. Zařízení nakoupíte za sympatických 30 dolarů.

USB Toaster Hub

OBR.: Toaster USB HubTohle zařízení není ani tak pro fanoušky jako spíše pro ty, kteří hledají netradiční design. Hub podporuje pouze USB 2.0 a dostane k němu dokonce i čtyři flashky, které jsou ve stejném designu a pyšní se velikostí 4 GB. V těle přístroje se nachází dokonce i čtečka karet. Za Hub zaplatíte asi 28 dolarů.

R2-D2 USB Hub

OBR.: R2-D2 USB Hub

K Hubu ve tvaru známého robota je možné připojit čtyři zařízení. Při připojení nového zařízení se z robota ozývá typické pípání a otáčí hlavu. Výška tohoto Hubu je 15 ck a pořídíte ho za zhruba 40 dolarů.

Darth Vader USB Hub

OBR.: Darth Vader USB HubHub v podobě hlavy Darth Vadera nabízí místo na připojení čtyř zařízení. Oči temného lorda svítí tmavě červenou barvou a zařízení vydává typický syčivý zvuk. Zařízení je 11 x 11 x 14 cm veliké. Vaderova helma vás přijde na 50 dolarů.

Skull USB Hub

OBR.: Skull USB HubTenhle kousek je spíše pro odvážnější. Přece jenom ne každý si na stůl postaví půlku lebky. Lebka je 15,5 x 9 x 8 cm velká. Zařízení ke svému PC připojíte pomocí 100 cm dlouhého kabelu. Pořízení tohoto doplňku vás vyjde na 25 dolarů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vybrali jsme 5 nejhezčích USB hubů. Zkrášlete svůj stůl

Hide picture