Menu
FANZINE.cz
Technologie

Vybrali jsme 5 nejvtipnějších módů pro Skyrim. Pozor na agresivní králíky

Dominik Butschek

Dominik Butschek

24. 4. 2012

Skyrim portal 2 coreTOPZINE.cz přináší pět bláznivých módů pro nejlepší RPG roku 2011. Od krabů s vizáží anglických lordů po větší obry. Tedy ještě větší obry.

 

Skyrim lord mudcrab

Přivítejte sira Kraba Zdroj: autor modu

Módy nemusí vždy nutně plnit pouze praktický účel. Často vznikají pouze za účelem pobavit nějakým šíleným nápadem. Skyrim sám již plný nejrůznějších easter eggů (například odkaz na Minecraft v podobě speciálních krumpáčů) je ideální hrou pro tvorbu těch nejvtipnějších modifikací poslední doby.

Skyrim bunny hostileRabbit Rage

S tímto módem se Skyrim stává zemí krvelačných králíků. Všichni králíci se stávají extrémně nepřátelskými a mluví na hráče jako Dremory. Stále ovšem nedokáží zaútočit. Výsledek je velmi vtipný a autor počítá i s tvorbou létajících králíků.

Lusty Argonian Maid teaches one and two handedskyrim lusty argonian maid

Nejznámější lechtivé knihy v historii The Elder Scrolls jsou hlavním předmětem tohoto módu. Odteď totiž učí jejich čtenáře jednoruční a dvouruční zacházení se… zbraněmi. Kéž by chlapce v Bethesde toto napadlo již v Oblivionu.

Čtěte také: Muzeum erotiky v Paříži je plné bizarností. Zčervenají i ti nejotrlejší

Skyrim portal 2 coreFall of the Space Core

Každý, kdo hrál Portal 2, si jistě pamatuje na Space Core, tedy jedno z jader GLaDOS, které bylo posedlé vesmírem. Díky tomuto módu od Valve, které ho vydalo při příležitosti otevření Workshopu pro Skyrim, se v Tamrielu objevilo toto jádro. Velmi nečekaným způsobem, protože spadlo z vesmíru, a to velkou náhodou jen kousek za Whiterun.

Bigger Giants Skyrim giant giant

Pro některé hráče zjevně nebyli obři dostatečně velicí. S tímto módem jsou tedy ještě větší. Přibližně 10x větší než hráč. Tomuto módu už chybí jen aby na hráče řvali: „Utíkej, Forreste, utíkej!“

Skyrim lord mudcrab

Posh Mudcrabs

Tento mód dává všem krabům klobouk a monokl. Bez toho se snad žádný hráč ve Skyrimu prostě neobejde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vybrali jsme 5 nejvtipnějších módů pro Skyrim. Pozor na agresivní králíky

Hide picture