Menu
FANZINE.cz
Komiks

Vybrali jsme 6 slavných komiksových párů pro Valentýnskou oslavu

Ondřej Lorenc

Ondřej Lorenc

14. 2. 2013

Jim Lee: Batman & CatwomanKam až sahá Valentýnská představivost? Kytice růží, bonboniéra ve tvaru srdce a lístky do kina? Komiksové páry strčí stereotyp do kapsy. Ukážeme čtenáři, jak vypadá oslava lásky disfunkčních párů se superschopnostmi.

Hulk a Betty Ross

Dr. Robert Bruce Banner připravil ten nejlepší pár steaků, které kdy viděly světlo boží. Když Betty otevřela dveře, několik svíček na romanticky bíle prostřeném stole tiše zaplápolalo. Oba šťastní usedli k večeři a čekal je krásný společný večer. Jen kdyby se Betty nezmínila, že maso mohlo být lépe propečené. Potom, co Hulk prohodil Red She-Hulk oknem, se místo polibku na dobrou noc dočkal jen několika bolestivých zlomenin. Následovala demolice pěti městských bloků a oběma stranami byl přijat návrh, že Valentýna slavili naposledy.

Batman a Catwoman

Selina Kyle se pokoušela do sejfu vloupat už skoro minutu, což jí náladu nezlepšilo. Když už konečně dostala svoje drápky na vytoužený obsah a chystala se opustit scénu oknem, něco ji za kotník strhlo zpět do domu. Bruce Wayne dostal nejenom vynadáno, že nosit netopýří kápi ve vlastním domě je už určitě úchylka, ale navíc se mu dostalo ujištění, že může na romantický večer zapomenout. Jak Batman sledoval Catwoman vyskakovat oknem, myslel jen na to, co teď bude dělat se všemi těmi šperky, které jí na Valentýna pořídil.

Alex Ross: Harley Quinn & Joker

Joker a Harley Quinn

Joker se potichu smál vlastnímu vtipu, když kolem rukojmího sestavoval smrtící past. Byl nadmíru spokojen a ani mu nevadilo, že Harley kolem zamilovaně poletovala, pletla se mu pod ruce a drmolila něco o Valentýnu. Najednou něco křičela, ale to už mu pěst v černé rukavici zlomila nos. Zopakoval svůj vtip nahlas a mohl se smíchy potrhat, když ho netopýr vlekl zpět do Akrhamu. Zklamalo ho, že Batman neznámo proč náladu na vtipy vůbec neměl. Harley byla ale ráda, že její miláček jí z vedlejší cely  na Valentýna nikam neuteče a pilně mu recitovala milostnou poezii. Bylo to prvně, kdy Joker prakticky úplně zešílel.

Peter Parker a Mary Jane Watson

Peter vybíral ty správné náušnice už asi hodinu. Mohly to být spíš dvě nebo tři. Taky nevěděl, jestli chce vlastně náušnice nebo prstýnek. Možná náhrdelník? A ještě mu svazoval  ruce jeho učitelský plat. Byl poslední zákazník, když do obchodu vtrhlo několik mužů v maskách a se skutečně velkými zbraněmi. Asi nějaká kompenzace. O několik chvil později už byli všichni odzbrojení a zapavučinovaní. Doma Spider Mana čekal jen vzkaz, že Mary Jane pospíchala na letadlo a budou si spolu muset promluvit, až se vrátí z focení. Tak snad příští rok.

Steve Dillon: PreacherJesse Custer a Tulip O´Hare

Jesse měl v sobě už desáté pivo a rozmlouval se svým parťákem, jak by měl správný chlap přistupovat k Valentýnu. Po dlouhé poradě a několika panácích se shodli, že Valentýn je prostě blbost. Když se vrátil domů, Tulip ho uvítala slovy: Tak co bys chtěl na Valentýnský večer dělat, kovboji?. S chlapáckým úšklebkem navrhnul, že to, co každý večer. Práskly za ním dveře a facka ho ještě dlouho svrběla na tváři. Zapálil si cigaretu a když prvnímu šťastnému páru, který procházel kolem, nařídil, aby si ty kytky a bonboniéru narvali do análu, hned se mu udělalo líp.

Scott Pilgrim a Ramona Flowersová

Scottovi se na zvonek vůbec nechtělo reagovat. Po několika minutách ho už ale Ramonino pozvednuté obočí donutilo, aby dveře otevřel. Kudlanka byla zmrzlá na kost a když její pohled dopadl na Ramonu, která se objevila Scottovi za zády, vypadala jako hromádka neštěstí. Scénu doplnil jeden z ligy Ďábelských bývalých a Valentýn se rozpadnul do svištění pěstí, mečů a zvonivě dopadajících drobných mincí. Život je jako horská dráha.

Štastného Valentýna!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vybrali jsme 6 slavných komiksových párů pro Valentýnskou oslavu

Hide picture