Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Vybrali jsme 8 nejlepších a zároveň nejpraštěnějších Star Wars dárků

Marek Jedinák

Marek Jedinák

25. 7. 2012

Hvězdné války jsou nezpochybnitelným fenoménem pro populární produkty. Podívali jsme se na ty nejhustější a nejbizarnější dárkové předměty, které s touto tematikou vznikly. Patří mezi ně čokoládový Han Solo v carbonitu, ale i batůžek, co vypadá, jako kdybyste na zádech nesli mistra Yodu.

Jednou z největších vychytávek je batůžek vypadající jako mistr Yoda zdroj: thinkgeek.com

Na internetu lze najít nepřeberné množství originálních dárků na motivy Hvězdných válek. Jedním z největších přeborníků na prodej těchto geekovin je eshop thinkgeek.com. Ze široké nabídky jsme vybrali ty nejlákavější, ale zároveň nejbizarnější dárkové předměty se Star Wars tematikou.

Batůžek, co vypadá jako Yoda

Všichni fanoušci Hvězdných válek jistě moc dobře znají scénu z Epizody V, ve které Luke na planetě Dagobah absolvuje výcvik s mistrem Yodou, jehož v rámci tréninku musí nosit na zádech jako závaží. Nyní si lze pořídit batůžek, s nímž budete vypadat přesně tak, jako filmový Skywalker. Jako by se vám na zádech pevně držel mistr Yoda.

cena: 39,99 USD

Tautaun spacák

Ještě před proslulou bitevní scénou na planetě Hoth se Luke ztratí. Zachrání ho až Han, který podchlazeného Luka zahřeje tak, že nedávno zemřelému Tautaunovi rozpáře břicho, aby do jeho hřejivých útrob Luka ukryl a ochránil jej tak před mrazem. Podobný zážitek si nyní může díky originálnímu spacímu pytli dopřát úplně každý.

Cena: 149,99 USD

Čokoládový Han Solo v carbonitu

Předlohou pro tuto čokoládovou laskominu se stala opět pátá epizoda, v níž je pašerák Han Solo uvězněn do carbonitu, aby jej mohl Boba Fett převézt Jabbu Huttovi. Jeden z výrobců se tímto faktem nechal inspirovat a vytvořil tabulku čokolády, ve které je uvězněný Han Solo ve stejně křečovité poloze jako ve filmu. Mimo ní si lze pořídit také identickou formičku na led.

Cena: 11,99 USD

Formičky na led

Formičky na led jsou mezi fanoušky Hvězdných válek velice oblíbené. Není nad to si vychutnat oblíbený nápoj s kostkami ledu v podobě Millenium Falcona, R2-D2 nebo stíhačky X-wing.

Cena: 9,99 USD

Lightsaber deštník

S tímhle světelným mečem byste si moc nezašermovali, ale zato vás ochrání před deštěm. Tento originální deštník má totiž rukojeť, která je věrnou kopií světelného meče samotného Dartha Vadera. Stylové, černé paraple je pak zdobené symboly galaktického impéria.

Cena: 39,99 USD

Zpívající admirál Ackbar

Tahle vychytávka vznikla jako kopie jedné z největších blbostí na světě – ryby, která jakmile se k ní někdo přiblíží, začne automaticky zpívat. Na zeď si díky vynalézavosti tvůrců můžete pověsit rybku s hlavou admirála Ackbara, jednu ze známých postav šesté epizody. Mimo toho, že zpívá, také hází hlášky jako ve filmu.

Cena: 39,99 USD

Mikina, s níž bude princezna Leia každá

Nesmí se zapomínat ani na fanoušky Hvězdných válek ženského pohlaví. Tahle mikina díky kapuci připomínající charakteristický účes princezny Lei udělá z každé dívky tu nejpohlednější bytost staré, ale možná i nové trilogie. Samozřejmě nesmí chybět ani tělo připomínající její typický hábit.

Cena: 49,99 USD

Svítící triko s Hvězdou smrti

Tohle stylové triko s Hvězdou smrti je vyzbrojené diodou, takže se při každém zapnutí tlačítka na chvíli rozzáří, čímž emituje výstřel. K dispozici je také další triko s potiskem připomínajícím planetu Alderaan, která ve čtvrté epizodě právě takovému výstřelu podlehne. Jak symbolická paralela, že?

Cena: 29,99 USD

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vybrali jsme 8 nejlepších a zároveň nejpraštěnějších Star Wars dárků

Hide picture