Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Vybrali jsme letošních deset nejlepších aprílových vtipů herní scény

Karel Kolmann

Karel Kolmann

4. 4. 2013

Celá herní scéna se prvního dubna tradičně mění v nemilosrdné místo plné falešných novinek a oznámení. Přinášíme vám ty nejkrutější a nejzábavnější z nich.

1. iPlay

Herní médium IGN přišlo s falešným trailerem představujícím novou herní konzoli od společnosti Apple. Celé video působí velmi autenticky a je natočeno typickým Apple stylem. Mezi nejlepší momenty patří fakt, že si na nové konzoli zahrajete zřejmě jen Angry Birds.

2. Half-Life 2: Episode 3

Zjištění nepravosti této novinky opravdu bolelo. Zdroj: reprofoto steam

Zjištění nepravosti této novinky opravdu bolelo. Zdroj: reprofoto steam

Fanoušci Valve Software byli překvapeni, když se na Steamu objevila stránka Half-Life 2: Episode 3. Stránka obsahovala hromadu věrohodných screenshotů, a dokonce i datum vydání s možností předobjednávky. Tento vtip hráči považují za velmi krutý, neboť na třetí epizodu pokračování Half-Life 2 se čeká již několik let a možná se jí dokonce už nikdy nedočkají.

3. Minecraft 2.0

Mohjang uvolnil šílené oznámení o vydání „dlouho připravovaného“ Minecraftu 2.0. Hra obsahuje parádní vychytávky jako třeba super hostile mode, kde se vás z ničeho nic snaží všechno zabít.

 4. Deus Ex: Human Defiance

Ohlášení nového pokračování Deus Ex bylo jednou z nejvtipnějších škodolibostí tohoto aprílu. Vymyšlená hra pokračuje v příběhu Human Revolution, všechny mechaniky jsou zachovány, změnil se jen malý detail. Celá hra je vytvořena v 8bitové grafice.

5. DLC k Journey přináší raketomety a deathmatch

Transcendentní, umělecká a mírumilovná hra Journey se na apríla pochlubila nově připravovaným DLC. Absurdno dosáhlo maxima a ve videu se můžete podívat, jak by se hrálo The Journey pokud by hra obsahovala raketomety.

6. Falešný deník vývojářů Dishonored

Některé herní principy se do finální verze hry nejspíš nakonec nedostaly. Za zmínku stojí možnost ovládat dveře a okna nebo možnost počkat až vaši nepřátelé zemřou stářím. Bethesda a ZeniMax mají smysl pro humor.

7. Blizzard přidává stejnou novou jednotku všem rasám ve Starcraftu II

Warhound je zpátky! Zdroj: reprofoto battle.net

Warhound je zpátky! Zdroj: reprofoto battle.net

Warhound je slovy Blizzardu hrozně cool robot, kterého je škoda ze Starcraftu vyškrtnout, tudíž ho Terrani dostanou do svého arzenálu. Ale aby nedošlo ke zničení herní vyváženosti, tak Warhounda dostanou i Zergové. Protossové Warhounda dostanou také, aby se zamezilo jejich kňourání na fóru. Potlesk pro Blizzard.

8. Super Duper Street Fighter 4

Super duper vítězství je opravdu znamenitá záležitost. Zdroj: oficiální stránky Capcom

Super duper vítězství je opravdu znamenitá záležitost. Zdroj: Oficiální stránky Capcom

Capcom přišel s novou, velmi komplexní vložkou do jejich hry Street Fighter 4. Společně se super a combo zásobníkem nyní v průběhu boje doplňujete i duper zásobník. Můžete pak provádět úžasná super duper komba a dosáhnout skvělého super duper vítězství.

9. Pokračování hry na motivy Sherlocka Holmese – Creepy Watson

Legendární Sherlock Holmes by nebyl nic bez svého věrného kolegy doktora Watsona. Nebo snad ne? Je pravda, že pokud vás někdo neustále sleduje při práci přes rameno, může se to stát poněkud děsivým. Hlavně v případě Watsona, který dokáže děsit skoro stejně jako Slenderman.

10. SEGA přináší do svých her mečení a kozy

Nejšílenější a nejnepochopitelnější vtip tento rok připravila společnost SEGA. Do her se bude implementovat nová technologie s názvem Goat processing. Škoda slov, tohle je potřeba vidět.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vybrali jsme letošních deset nejlepších aprílových vtipů herní scény

Hide picture