Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Vydání GTA V může být odložené. Fanoušci doufají nejpozději v březen

Jan Perlík

Jan Perlík

22. 9. 2012

Na nejnovější díl ze série Grand Theft Auto V od společnosti Rockstar se těší spousta hráčů a fanoušků. Kdy ale vyjde je však podle analytika Colina Sebastiana otázkou.

Po dlouhém čekání se nedávno objevily oficiální screenshoty. Zdroj: Oficiální stránky hry

Colin Sebastian, který pracuje jako výzkumný analytik ve společnosti Baird, tvrdí, že oficiální termín vydání Grand Theft Auto V může mít odklad. Znamenalo by to, že hra by nevyšla před koncem března v příštím roce. Důvodů k tomuto tvrzení je více.

„Nejsem přesvědčen o tom, že by GTA V mohlo v březnu chybět. Existuje však pár důvodů, proč by hra mohla vyjít později. Zaprvé jsme neslyšeli definitivní oficiální vydání od společnosti Rockstar,“ řekl v rozhovoru pro Gamespot.

Čtěte také: RECENZE: F1 2012 potěší. Z domova vás přenese na Velkou cenu

„Zadruhé budou chtít maloobchody čtyř- až šestiměsíční čas na přípravu zahájení prodeje tak velké série, jakou GTA bezesporu je. A zatřetí vývojářská společnost Rockstar upřednostňuje kvalitu hry a požitek z hraní před datem vydání,“ dodal Sebastian. Dále se domnívá, že GTA V bude mít asi 13 miliónů kusů dodáváno do maloobchodní sítě během 3 měsíců.

Mnoho analytiků také věří, že prodej GTA V přinese velké zisky. Hra by měla vyjít v březnu roku 2013. Zda-li odhad Colina Sebastiana bude správný se dozvíme v nejbližší době.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vydání GTA V může být odložené. Fanoušci doufají nejpozději v březen

Hide picture