Menu
FANZINE.cz
Technologie

Vyhlížíte netrpělivě nový Chat GPT? Vyzkoušejte si ho už dnes

Chat GPT je nový fenomén, který v posledních měsících změnil mnoho oborů k nepoznání. S jeho pomocí dokážete usnadnit ohromné množství podnikatelských úkonů a podstatně zvýšit své zisky. Zároveň se stává podkladem pro celou řadu specializovaných programů, díky nimž se snadno stanete součástí revoluce. Jak začít?

Geniální nástroj

Ačkoliv se nejedná o umělou inteligenci v pravém slova smyslu, rychlost jejího učení je naprosto nepřekonatelná. Každým dnem se totiž zdokonaluje ve všech ohledech. V současnosti pomáhá nejen při tvorbě textů, obrázků a překladů, ale i v oblasti počítání, hledání zaměstnanců či evidenci skladových zásob nadnárodních korporací. Záleží jen na konkrétní platformě a člověku, který ji používá.

Samotný Chat GPT však exceluje při tvorbě textu. Sám o sobě má mnoho limitací, a tak ho jako základ používá celá řada šikovně sestavených programů, které rozvíjí jeho potenciál. V České republice si svou oblíbenost zasloužila hlavně platforma Deeply.

Ta vám v současnosti umožní klasické experimenty s Chat GPT. Stejně tak dokáže na základě několika málo kliknutí vygenerovat prodejní text, slohovou práci, specifický popis produktu nebo třeba překlad cizojazyčné smlouvy.

Vyzkoušejte si to zdarma

Určitě nemusíte předem nic platit. Deeply totiž umožňuje několikadenní zkušební verzi zcela zdarma. Přece jen chcete nejdříve zjistit, jestli bude vyhovovat vašim náročným požadavkům. Díky profesionálně sestaveným šablonám a používání verze GPT-4 se jedná o jeden z nejlepších programů na tuzemském trhu.

Nemusíte umět programovat, není nutné trávit hodiny času zadáváním parametrů. Zkrátka a dobře napíšete několik málo krátkých požadavků, svou volbu potvrdíte a v mžiku se před vámi objeví kompletní a použitelná práce.

Ohodnoťte tento článek:
3
Právě čtete

Vyhlížíte netrpělivě nový Chat GPT? Vyzkoušejte si ho už dnes

Hide picture