×
FANZINE.cz

Vytvořte si Google účet za 2 minuty. Využijete snadno veškeré služby

domovská stránka chrome
Najít tlačítko Domů dá méně zkušeným surfařům zabrat. Zdroj: Google.com

Dnes vám poradíme, jak vytvořit účet na Googlu. Ten vám umožní přístup do různých služeb Google, jako jsou Gmail, Google+ a YouTube. Zahrnuje adresu služby Gmail a profil Google, díky kterému se vám služby přizpůsobují a nabízí více funkcí.

FOTO: Google
Google je nejvyužívanější vyhledávač. Nabízí však stále více dalších služeb. Zdroj: Google.com

Vytvoření je velice snadné a stačí následovat návod podle uvedených kroků. Nejprve si otevřete stránku pro vytvoření účtu – udělat tak můžete zde. Pak stačí vyplnit vaše jméno (samozřejmě nemusíte použít pravé) a uživatelské jméno. Následně si zvolit heslo, které musí mít minimálně osm znaků, a znovu ho vypsat pro potvrzení. Tím se zamezí tomu, že se překlepnete. Dalšími údaji jsou datum narození a pohlaví.

<Klikněte na obrázek, abyste zobrazili plnou velikost>

FOTO: Jak vytvořit Google účet 1

 

Pro lepší zabezpečení účtu můžete vyplnit telefonní číslo mobilního telefonu a aktuální emailovou adresu. Ta se dá také využít v případě, že zapomenete heslo k vašemu novému účtu. Posledním krokem je opsání dvou slov sloužících jako opatření proti robotům. Nyní jen potvrďte souhlas se smluvními podmínkami a klikněte na Další krok.

<Klikněte na obrázek, abyste zobrazili plnou velikost>

FOTO: Jak vytvořit Google účet 2

Nyní máte vytvořený nový účet u Googlu. Ten lze použít pro přihlášení do jakékoli služby Google. Vaše uživatelské jméno i heslo jsou plně využitelné u všech těchto služeb.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..