Menu
FANZINE.cz
Technologie

Vytvořte si Google účet za 2 minuty. Využijete snadno veškeré služby

Jan Perlík

Jan Perlík

20. 3. 2013

Dnes vám poradíme, jak vytvořit účet na Googlu. Ten vám umožní přístup do různých služeb Google, jako jsou Gmail, Google+ a YouTube. Zahrnuje adresu služby Gmail a profil Google, díky kterému se vám služby přizpůsobují a nabízí více funkcí.

FOTO: Google

Google je nejvyužívanější vyhledávač. Nabízí však stále více dalších služeb. Zdroj: Google.com

Vytvoření je velice snadné a stačí následovat návod podle uvedených kroků. Nejprve si otevřete stránku pro vytvoření účtu – udělat tak můžete zde. Pak stačí vyplnit vaše jméno (samozřejmě nemusíte použít pravé) a uživatelské jméno. Následně si zvolit heslo, které musí mít minimálně osm znaků, a znovu ho vypsat pro potvrzení. Tím se zamezí tomu, že se překlepnete. Dalšími údaji jsou datum narození a pohlaví.

<Klikněte na obrázek, abyste zobrazili plnou velikost>

FOTO: Jak vytvořit Google účet 1

 

Pro lepší zabezpečení účtu můžete vyplnit telefonní číslo mobilního telefonu a aktuální emailovou adresu. Ta se dá také využít v případě, že zapomenete heslo k vašemu novému účtu. Posledním krokem je opsání dvou slov sloužících jako opatření proti robotům. Nyní jen potvrďte souhlas se smluvními podmínkami a klikněte na Další krok.

<Klikněte na obrázek, abyste zobrazili plnou velikost>

FOTO: Jak vytvořit Google účet 2

Nyní máte vytvořený nový účet u Googlu. Ten lze použít pro přihlášení do jakékoli služby Google. Vaše uživatelské jméno i heslo jsou plně využitelné u všech těchto služeb.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vytvořte si Google účet za 2 minuty. Využijete snadno veškeré služby

Hide picture