Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Walking Dead bude mít svůj spin-off. Známe seznam postav

Redakce

Redakce

30. 9. 2014

Stanice AMC zahájila práci na pilotním dílu spin-offu k seriálu The Walking Dead. Nyní se k němu začínají objevovat informace, jako například seznam postav a jejich základní popis.

FOTO: The Walking Dead

The Walking Dead. Zdroj: distributor seriálu

Díky serveru TVLine se můžeme podívat na seznam postav, které by se měly objevit v pilotním díle nového seriálu. Jak si můžete všimnout, objevují se na něm jen tři různá příjmení. Zároveň by snad toto zvěřejnění mohlo znamenat, že po seznamu postav bude brzy následovat i herecké obsazení.

  • Sean Cabrera: Hispánec, kolem 40 let, dobrý chlap, který se snaží chovat se dobře ke všem okolo sebe.
  • Cody Cabrera: Seanův vychytralý a rebelující syn, teenager. Známý také jako nejnaštvanější dítě ve městě.
  • Nany Tompkins: třicetiletá svobodná matka dvou dětí. Nancy vypadá jako prototyp ideální dívky, která si však ve skutečnosti nebere servítky.
  • Nick Tompkins: Nancyin vyšinutý syn, teenager. Je příliš starý na to, aby žil doma, ale příliš vystrašený, aby odešel.
  • Ashley Tompkins: Nancyina většinou rozvážná dcera, teenagerka. Snaží se napravit neúspěchy vlastního bratra a sama něčeho dosáhnout. Miluje svou mámu, ale je čas vypadnout.
  • Andrea Chapman: melancholická a odevzdaná čtyřicátnice Andrea – ano, další Andrea – která se stáhla na kraj města, aby se vzpamatovala z hrozného manželství.

V této skupince máme dvě rodiny a výsledek nepovedeného manželství. Mohou se mezi nimi najít i stopy podobné Rickovi a Carlovi jakožto dvojici otec a syn? Zmínka o dětech s sebou obecně nese zlou předtuchu, když se zamyslíme nad osudem mladších postav v seriálu.

Živí mrtví jsou konečně také na stránkách knih. Zdroj: distributor filmu.

Krom popisu postav a jejich situace či motivací také můžeme vidět, že se vše bude točit kolem jednoho místa. Poznámky jako „nejnaštvanější dítě ve městě“, „kraj města“, nebo „příliš vystrašený, aby odešel“ by mohly naznačovat, že postavy budou žít na jednom místě – na rozdíl od Rickovy skupinky nomádů. Je ovšem možné, že podle toho, kdo přežije první díl, se i tyto postavy dají do pohybu.

Minulý podzim Robert Kirkman (komiksový tvůrce The Walking Dead) mluvil s IGN o tomto spin-offu a jak je nadšený, že může začít znova. Potvrdil, že děj bude situován ve stejném světě, jako tomu bylo u postav The Walking Dead, ale dodal, že půjde o jiné místo s úplně jinačími lidmi.

Také se povídá, že projekt by se mohl vrátit k začátkům, kdy teprve tato zombie apokalypsa vypukla. To by odpovídalo i popisu, který máme k dispozici – několik lidí, kteří se rozhodují, zda odněkud mají odejít nebo ne. A bylo by jistě zajímavé vidět jinou perspektivu na začátek toho všeho, zejména když víme, že Rick byl tak trochu v komatu.

Než se tohle všechno splní, diváci si mohou zkrátit čekání pátou sérií The Walking Dead, která začíná 12. října.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Walking Dead bude mít svůj spin-off. Známe seznam postav

Hide picture