×
FANZINE.cz

Wolverine představuje ve video-portrétech čtveřici hlavních postav

Yukio PerexNová videa k Wolverinovi přinášejí akční souboje, ale i příběhy a rozpoložení hlavních postav. Podívejte se co vás bude v novém filmu čekat a na co se můžete těšit, včetně řady plakátů s hlavními charaktery.

Většinu Wolverinových soubojů jsme již viděli, takže nás v nich nemá co překvapit. Novotu však video přináší v tom, že nám ukazuje Loganovu vnitřní stránku. A Wolverine na tom není opravdu nejlépe, ani jeho představitel Hugh Jackman ho v takovéto náladě ještě nezažil. O to nebezpečnější to pro jeho nepřátele bude.

Další video představuje pro změnu Yukio, která v dosavadních videích tolik místa nedostávala. Takže teď můžete obdivovat, jak ladně se při boji pohybuje a jak skvěle ovládá svou katanu. Dozvíme se toho hodně i o její vnitřní kráse.

Dalším v traileru představovaným charakterem je Viper, mutantka s mnoha hadími schopnostmi, jako jsou například čich, nebo útočný jed. V příběhu bude zastávat jednu ze zásadních rolí hlavně díky její mutaci, ale i díky jiným specializacím.

Harada je další postavou, která v krátké době vzala na filmovém plátně do ruky luk a kosí své nepřátele pomocí šípů. Krom toho je i velice obratný atlet, což se hodí, když skáčete na úzké římsy a zábradlí.

Wolverine vstupuje do našich tuzemských kin 25. července.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..