×
FANZINE.cz

Wolverine se vrací do počátků svého tance se smrtí

Adam Kubert: WolverineVšichni určitě známe podsaditého bijce Wolverina. Prosekal se totiž do povědomí celého světa nejen v komiksu, ale už i slušnou řádkou filmů. Kolik z Vás si ale se známým X-manem spojí jméno James Hawlett? Jméno se rychle vytratí z paměti, vždyť Logan byl odjakživa Wolverine. Anebo ne ?

uvodni Adam Kubert: Wolverine

V prosinci tohoto roku, přesněji přímo 24. na Vánoce, se na pulty dostane první díl nové série Origin II. Muž, který ještě nenese přezdívku Rosomák, ale mnoho už ho ani nezná pod jménem James Hawlett, běhá po lesích s vlky, když ho náhle něco přitáhne zpět do civilizace. Ale co?

Nejen tato otázka, ale i další budou zodpovězeny v připravované řadě. Kdo je Sinister a jak se dozvěděl o mutantském genu? Jak se ho chystá využít, kromě děsivých pokusů, kterých se na těchto výjimečně odolných bytostech dopouští?

A kdo na tom pracuje?

Překvapení odhalujících Wolverinovu minulost, a proč se jeho charakter vyvinul tak, jak ho známe, dnes bude dost. Celé davy už se těší na zápletky spřádané Kieronem Gillenem. A teď pozor! Jeho tým obsahuje jméno jednoho ze současných velikánů komiksu. Adam Kubert se ujme kresby, a to se sakra počítá.

Bude to pecka, chytře naplánovaná na Vánoce. Marvel dokonce čtenáře ujišťuje, že obálka komiksu nejen bude na poličkách doslova vyčnívat z konkurence, ale počet výtisků bude takový, že  žádný čtenář komiks nemůže propást.

O důvod více, proč se těšit na Ježíska!

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..