Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Wonder Woman bude v druhém Muži z oceli. Zahraje si jí Gal Gadot

Redakce

Redakce

10. 12. 2013

Gal GadotWarner Bros. a režisér Zack Snyder oznámili obsazení Gal Gabot do role Wonder Woman v připravovaném filmu Batman vs. Superman. Film má mít premiéru v létě 2015 a je s ním spojeno hned několik očekávání.

FOTO: Gal Gabot

Gal Gadot ztvární oblíbenou komiksovou postavu Wonder Woman. Zdroj: CinemArt

Půjde vůbec o první celovečerní hraný film, kde se společně objeví Superman a Batman. K nim se však přidá i Wonder Woman, která dosud nikdy nebyla herecky ztvárněna v klasickém filmu. Herečka Gal Gadot, jež se této výzvy chopí, se proslavila ve filmech Rychle a zběsile 5, 6 a Rychlí a zběsilí, kde si zahrála Gisele Harrabo. V připravovaném snímku Zacka Snydera se představí po boku Bena Afflecka neboli Batmana a Henryho Cavilla alias Supermana.

„Wonder Woman je zřejmě jednou z nejmocnějších ženských hrdinek, je opravdu oblíbená mezi fanoušky komiksového světa DC Universe. Nejenže je Gal úžasná herečka, ale má i tu kouzelnou vlastnost, která z ní dělá perfektní osobu pro tuto roli. Velmi se těšíme, až diváci poznají Gal v prvním celovečerním filmu s jejich milovanou komiksovou postavou,“ prohlásil Zack Snyder.

Gal Gadot jednoduše vypadá a působí jako Wonder Woman, o podobě zcela jistě nemůže být pochyb. Má stejnou postavu a silnou hrdinskou čelist. Nepochybně však podstoupí přísný trénink, aby se připravila na svou roli a vypadala mnohem silnější, jak si role superhrdinky žádá. Zda se jí to povede, můžeme zjistit v červenci roku 2015, jak je zatím v plánu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Wonder Woman bude v druhém Muži z oceli. Zahraje si jí Gal Gadot

Hide picture