Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

World of Warcraft rozšíří pátý přídavek Legends of Draenor

Marek Jedinák

Marek Jedinák

13. 11. 2013

Společnost Blizzard ani náhodou neusnula na vavřínech. Pozvolna klesající číslo předplatitelů slavného online RPG rozšíří další přídavek. V něm se hráči nově podívají do původního světa orků, Draenoru.

World of Warcraft si v průběhu let získal milióny fanoušků, přesto však číslo předplatitelů dlouhodobě stagnuje, nebo spíš klesá. Zdroj: vydavatel hry

World of Warcraft si v průběhu let získal milióny fanoušků, přesto však číslo předplatitelů dlouhodobě stagnuje, nebo spíš klesá. Zdroj: Vydavatel hry

Společnost Blizzard s železnou pravidelností vypouští nové přídavky pro svůj klenot, masivní online RPG World of Warcraft. Nejnovější, již páté rozšíření ponese název Warlords of Draenor. Na rozdíl od předchozích datadisků však nepřinese žádnou novou hratelnou rasu, jediná vylepšení jsou tak limitována novými talenty, herními mechanismy a výrazným faceliftem dosavadních herních ras.

Warlords of Draenor pokračují v již tradičním navýšení maximálního levelu z deseti na sto, ale přidávají i poměrně inovativní funkce. Všichni hráči budou mít možnost úroveň svojí postavy zvednout na level 90, aby se okamžitě mohly vydat na průzkum nebezpečných zákoutí Draenoru. Skalní příznivci se mohou těšit na nové nepřátele, dungeony a stovky questů.

Vývojáři slibují možnost budovat vlastní armádu, ale především pak pevnost. Tu bude možné v průběhu času rozšiřovat a inovovat, stejně tak jako najímat její posádku. Během nepřítomnosti hráče budou obyvatelé pevnosti plnit nejrůznější úkoly, ať už půjde o výrobu nových předmětů, či podnikání nebezpečných výprav za atraktivním lootem.

Datum vydání zatím nebylo upřesněno, nicméně je vysoce pravděpodobné, že k němu dojde v prvním čtvrtletí následujícího roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

World of Warcraft rozšíří pátý přídavek Legends of Draenor

Hide picture